02.07.2022

שבת

מגן דוד אדום יקיים ביום שישי יום הסברה ארצי בנושא אלרגיה ודרכי טיפול

ביום שישי הקרוב (23.4) יקיימו מתנדבי הנוער של מגן דוד אדום יום הסברה מיוחד בעשרות ערים ויושבים ברחבי הארץ במטרה להעלות את המודעות לנושא האלרגיה, הטיפול, חשיבות הקריאה למד"א בקו החירום 101 והשימוש במזרק האפיפן שבעזרתו כל אחד יכול להציל חיים. בנוסף, יחולקו עלוני הסבר על אלרגיה בשפות שונות

בעקבות האירוע הטרגי שהתרחש בשבוע שעבר במסעדה בשל אלרגיה חריפה, מדווחים במד"א על עלייה משמעותית בפניות לארגון בנושא אלרגיה ובמגן דוד אדום הוחלט לקיים יום הסברה ארצי בעשרות מוקדים, בהם טבריה, עפולה, דאלית אל כרמל ועוד וזה במטרה להנגיש את המידע לציבור ולהציל חיים.
רשימת המקומות המלאה והשעות בה יתקיים יום ההסברה ניתן למצוא באתר מד"א בלחיצה כאן


מנכ"ל מד"א, אלי בין: "הידע, הכלים וזמן התגובה הנם הדרכים להצלת חיים בעת אירוע אלרגי במרחב הציבורי או בבית. ידע הוא כוח ועל הציבור להשתמש בו בתבונה ובאחריות על מנת לסייע ולהציל חיים. בהתקף אלרגי יש לחייג למוקד 101 של מד"א ולהיערך עם מזרק אפיפן. במקביל, החובשים והפרמדיקים ידריכו במהלך השיחה את האזרח בנוגע לדרכי השימוש במזרק ברגעים הראשונים עד להגעתם הצוותים הרפואיים של מד"א. אני קורא לציבור להגיע ליום הקהילה ולקבל את הכלים החשובים – שיכולים להציל חיים במקרה חירום".

מידע נוסף על מניעה, זיהוי וטיפול בתגובה אלרגית ניתן למצוא באתר מגן דוד אדום בלחיצה כאן

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות