27.05.2022

יום שישי

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

מבצע חלוקת ערכות האנטיגן במוסדות החינוך בחיפה נמשך

500,000 ערכות חולקו לתלמידי בתי הספר ולילדי גני הילדים בעיר

הבוקר (ראשון, 30.1) יצא לדרך השלב השני של מבצע חלוקת ערכות האנטיגן עבור תלמידי בתי הספר, ילדי גני הילדים והצוותים החינוכיים בעיר.

עשרות מעובדי מינהל התפעול של עיריית חיפה מאגפים וממחלקות שונות, לרבות אגף התברואה, אגף הביטחון, אגף האכיפה העירונית, אגף שפ"ע, רשות הספורט ועוד, החלו כבר בשעות הבוקר המוקדמות בחלוקה של כ-500 אלף ערכות אנטיגן, המצטרפות ל-200 אלף הערכות שחולקו בשבוע שעבר. בכך מתקרבת מאוד כמות הערכות המחולקות בחיפה למכסת 800 אלף הערכות, שנקבעה מראש.

כזכור, על פי החלטת הממשלה, תכנית ״בודקים ולומדים״, שמתחילה השבוע במערכת החינוך, תחליף את מדיניות הבידודים הקיימת כיום. באופן זה תלמידים שנחשפו לתלמיד מאומת לא יידרשו יותר להיכנס לבידוד.

בהתאם למדיניות החדשה, שנועדה לשמור ככל הניתן על רצף לימודי, יקבלו כל תלמיד ואיש צוות חינוכי ערכה הכוללת 20 בדיקות אנטיגן ביתיות ויידרשו לבצע שתי בדיקות בשבוע, בטרם ההגעה ליום הלימודים.

תלמיד שתוצאת הבדיקה שלו תהיה שלילית, יהיה רשאי להגיע למוסד החינוכי לשגרת לימודים. לחילופין, תלמיד שתוצאת הבדיקה שלו תהיה חיובית – לא יוכל להגיע ללימודים ויידרש להיבדק בתחנת בדיקה מפוקחת.

אוהד דורפמן, ראש מינהל התפעול בעיריית חיפה: "מינהל התפעול, על כל יחידותיו, נרתם באופן מלא, על מנת לסייע בחלוקת ערכות האנטיגן לכל מוסדות החינוך בעיר. מדובר במבצע לוגיסטי מורכב ואנו נעשה כל שיידרש, על מנת שהוא יבוצע בצורה היעילה ביותר ובזמן המהיר ביותר".

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות