20.09.2021

יום שני

אילן בק יו''ר מכבי חיפה כדורסל מתחסן במנה השלישית צילום: דוברות מכבי

מבצע המנה השלישית של מכבי בחיפה יצא לדרך

אלפים מחברי מכבי בני 60 ומעלה כבר קבעו תור לקבלת החיסון

במכבי שירותי בריאות מדווחים על היענות גבוהה לחיסון במנה השלישית; כ-20,000 חברי מכבי בצפון כבר חוסנו או קבעו תור להתחסן תוך ימים בודדים. במכבי הדגישו כי מדובר במספר גבוה מאוד המלמד על ביקוש גבוה לחיסונים. 

בני ובנות 60 ומעלה שקיבלו את המנה השנייה של החיסון לפני חמישה חודשים או יותר, יוכלו לקבוע תור לקבלת המנה השלישית, כאשר בחיפה מכבי מחסנת את חברי הקופה במרפאות במרכז המכונים גראנד קניון,  כרמל חורב, הדר, קסטרא, נווה שאנן ותחנת מד"א בחיפה. ניתן לזמן תור באפליקציה, באתר האינטרנט ובמוקד הטלפוני. יודגש כי בהתאם להנחיית משרד הבריאות, מחלימים לא יחוסנו במנה שלישית. במכבי יש מעל 300,000 חברים וחברות בגיל 60 ומעלה בקבוצת הגיל הרלוונטית

ד"ר אייל פורמן, המנהל הרפואי של מכבי בצפון: "מבצע החיסון השלישי לבני 60 ומעלה הוא צעד חשוב שנועד להגן על האוכלוסייה המבוגרת מפני הידבקות בנגיף הקורונה ומפני מחלה קשה. אנחנו מוכנים וערוכים לקבל את כל חברי מכבי בקבוצת היעד, יחד איתם נוכל לשמור ולהמשיך בשגרת חיינו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות