07.07.2022

יום חמישי

צילום: עיריית קריית אתא

מבצע אכיפה וניקיון מוגבר באזור התעשייה בקרית אתא

בימים אלה החלה עיריית קרית אתא במבצע ניקיון נרחב באיזור התעשייה בעיר. המבצע יתקיים ברחובות: התעשייה, בר יהודה, שלמה בן יוסף, המעפילים ויוסף בצרי. 

המבצע יתמקד בטיפול בפסולות של עסקים וחלוקת דרישות לניקיון, ביצוע ניקיון יסודי של המרחב הציבורי כולל שטיפה של הכבישים והמדרכות, אכיפה של זריקת פסולת תעשייתית ופסולת בניין, טיפול במפגעים ושמירה על הסדר הציבורי.

הפיקוח יתבצע באמצעות המפקחים העירוניים שיבצעו סיורים יזומים וכן התקנת מצלמות בכל האזור כאשר דוחות יחולקו לבעלי עסקים  אשר לא ישמעו לחוקי העזר העירוניים. 

מבצע הניקיון באזור התעשייה הוא חלק מתוכנית פעילות כוללת לשיפור חזות העיר ולהעלאת המודעות לנושא  במסגרתה חולקה העיר ל- 22 אזורים בהם יתבצע ניקיון ממוקד ויסודי כתגבור לפעילות הניקיון והתחזוקה השוטפת.

העירייה מבקשת את עזרת הציבור, בשמירה על ניקיון העיר. תושבים הנתקלים במפגע במרחב הציבורי- מוזמנים לפנות 24 שעות ביממה למוקד העירוני בטלפון 109 או 04-8478058 או בהודעה בוואצאפ 0523744109 או במייל דרך האתר  העירוני. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות