27.07.2021

יום שלישי

צילום: הקריה הרפואית רמב"ם; חב"ד לב רמב"ם

מאירים את רמב"ם: אלפי עובדי רמב"ם, מטופלים ובני משפחותיהם צפויים להצטרף הערב לאירוע הדלקת נר ראשון של חנוכה ברמב"ם

ציון האירוע יעשה באופן וירטואלי, כיאה למגבלות התקופה, כאשר אות הפתיחה ינתן בשעה 18:00, עם תחילתו של שידור חי ומושקע ברשתות החברתיות של הקריה הרפואית רמב"ם וחב"ד במרכז הרפואי רמב"ם, אשר יזמו את האירוע ושותפים לו. 
נר וירטואלי ראשון של חנוכה יעבור ממחלקה למחלקה, בין יחידות הטיפול והמרפאות השונות ברחבי בית החולים, כאשר אנשי צוות בית החולים בסקטורים השונים לוקחים חלק בחוויה. בתום הטקס יחל מופע המוקדש לצוותי בית החולים רמב"ם ומטופליו. 


לקראת החג, אתמול חילקו נציגי חב"ד במרכז הרפואי רמב"ם, ובראשם הרב שמואל טורקוב, מנהל לב חב"ד רמב"ם למעלה מ-1,000 ערכות המכילות חנוכיות וסביבונים ברחבי בית החולים. 
לדבריו של הרב טורקוב, דווקא השנה יש לחג משמעות מיוחדת: "לאורך כל השנה, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי לשמח את המאושפזים, המשפחות והצוות הרפואי. אבל דווקא השנה, אנחנו לא מוותרים על האור של חנוכה.חנוכה מלמד אותנו שהדרך לגרש את החושך מחיינו זה על ידי אור, ואפילו קצת אור 'מעט אור דוחה הרבה חושך'.  במיוחד בימים אלו שאף השגרה אינה מובנת מאליה  ובמיוחד במקום שנמצאים אנשים כאובים פיזית ונפשית. 

צילום: הקריה הרפואית רמב"ם; חב"ד לב רמב"ם


אנחנו עם מתנדבי לב חב"ד פה להדליק אור של שמחה, של תקווה, של אהבה ובעז"ה שזה יקרב אותנו לאור גדול יותר". 
בין מדליקים הנר הוירטואלי, מופיע גם דר' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם. "בזמנים כאלה אנחנו מבינים עד כמה כל אחד מאיתנו הוא אור קטן, אך יחד אנחנו מפיצים אור איתן", אומר דר' הלברטל, "השנה שעברה עלינו היתה קשה ומאתגרת ואתגרים נוספים עוד לפנינו, אך יחד נצלח אותם, כפי שעשינו עד כה באופן מעורר הערכה. איחולי חגים שמחים לכל עובדי רמב"ם, מטופלנו, שכננו ותושבי ישראל". 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות