15.04.2021

יום חמישי

מאיגוד ערים כינרת נמסר כי החל משעות הבוקר ישנה תנועה בחופים.

איציק לוי מחוף דוגית מוסר כי החל משעות הבוקר החל החוף להתמלא באנשים שהגיעו לבלות בקמפינג בחוף "אחרי שנה כה קשה שכברה על עם ישראל, אנחנו שמחים לראות שוב את כולם, מגיעים ונהנים מהכינרת המלאה והחופים שהכנו לכבודם" אומר לוי.

באיגוד ערים כינרת מזכירים כי חופי האיגוד הינם שקטים, בהם אסורה השמעת מוסיקה.יש רחוץ רק בחופים מוכרזים, לא להיכנס למים בסיום שעות שירותי ההצלה בערב, ולהשגיח על הילדים, השגחה פעילה במים ובחוף. עוד מציינים באיגוד ערים כינרת כי בחופים הוצבו מיחזוריות של תאגיד אל"ה, כמו גם פחי אשפה ומכולות אשפה, ואין להשאיר אשפה בחוף, אלא להשליכו רק בפחי האשפה.
בילוי בטוח ושקט.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

שירות ייעודי למתוקים

שירות חדש של אחות מומחית בסוכרת לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) בגילאים 18-40 נפתח במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי לין לשירות כלל מבוטחי כללית

חדשות היום

אמש בטקס "שירים לזכרם בכנסת"

הילדה אלה חייט בתו של הכבאי דני חייט ז"ל שנספה באסון הכרמל, ריגשה את הקהל כשנשאה את דבריה:  "אבא שלי היה כבאי. לוחם אש. הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות