02.07.2022

שבת

צילום: עיריית יקנעם

מאות השתתפו בצעדת יקנעם המסורתית שהתקיימה לאחר שנתיים הפסקה

צעדת יקנעם הבינלאומית חזרה לאחר הפסקה בת שנתיים בשל הקורונה, ולמרות מזג האוויר החורפי שכלל גשם ביום חמישי בלילה וגם בשישי בבוקר, מאות צועדים בני כל הגילאים לא ויתרו, הגיעו ונהנו ממסלול טבע בשיא פריחתו, יופיו והדרו, וממזג אוויר מושלם לצעידה.

צילום: עיריית יקנעם

צעדת יקנעם נחשבת לאחת הצעדות המובילות והמבוקשות ביותר. בשעות הבוקר המוקדמות ירד גשם ועקב כך התקיים בנקודת הזינוק דיון הערכת מצב בהשתתפות ראש העיר, מנכ"לית העירייה, המשטרה ושאר הגורמים הרלבנטיים והוחלט בהצעת ראש העיר כן לקיים את הצעדה שכן לצעדה מגיעים רבים מכל הארץ שכבר יצאו לדרכם, "ואנו נכבד את הצועדים שמגיעים ונקבל את פניהם" אמר ראש העיר. בהוראת המשטרה בוטלו אירועי המשנה לצעדה  שכללו בין היתר את מתחם פעילות הנוער, פעילות שבט שחר ביער הקופים והמופע המרכזי של כוכבות וכוכבי טיקטוק.

ראשוני הצועדים הגיעו מיקנעם כמובן, וגם מיישובים רבים וביניהם כפר סבא, יהוד, חיפה, קריית טבעון, הקריות, נהריה ועוד. לאט לאט עם התבהרות מזג האוויר גם יצאה השמש וזרם הגעת הצועדים גבר. צועדות וצועדים, מבוגרים וצעירים, משפחות עם ילדים, בנות ובני נוער הגיעו ויצאו למסלול. צעדת יקנעם ה-28 שודרה בשידור חי ברדיו קול רגע.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"צעדת יקנעם חזרה ולמרות מזג האוויר מאות הגיעו וצעדו ונהנו ממסלול מרהיב ביופיו. עמלנו רבות להכשיר ולהנגיש את המסלול כמה שיותר, וכייף היה לראות את הצועדות והצועדים מגיעים ליום שכולו טבע ולצעדה בנופים המדהימים שלנו ושל העמק כולו. אני מודה לעובדי העירייה והמתנ"ס ולכל מי שתרם לקיומה של הצעדה ולהובלתה".

צילום: עיריית יקנעם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות