02.07.2022

שבת

לרוץ בניו זילנד ולהרגיש כמו בבית בחיפה

לפני עשר שנים החל פול מארינא לרוץ בחצי מרתון חיפה. בשנה האחרונה הוא מתגורר בניו זילנד, אך המתכונת הדיגיטלית שהותאמה לימות הקורונה, תאפשר לו לרוץ בניו זילנד ולהרגיש בחיפה

חצי מרתון חיפה המושך אליו מדי שנה אלפי משתתפים מהארץ והעולם יתקיים השנה בין התאריכים 26-27.02.2021 (שישי-שבת), במתכונת דיגיטלית שתאפשר להשתתף במרוץ בכל מקום על פני כדור הארץ.
המשתתפים יוכלו לבחור לרוץ לבד או בקפסולות [על פי הנחיות הממשלה] בכל מסלול בו יבחרו בטבע, בעיר או בחופי הים בחיפה, בארץ או בעולם.


בין הספורטאים שכבר הודיעו על השתתפותם במרוץ נמצא גם פול מארינה [36], יליד חיפה המתגורר מזה כשנה בניו זילנד. לדבריו, את אהבתו לספורט רכש מאביו שלימד אותו שחיה בגיל צעיר.
את מסע הריצה שלו החל פול לפני כעשר שנים, לאחר שנפצע במהלך רכיבה על אופניים עבר להתאמן על מכשיר ריצה בחדר כושר ומשם הדרך למסלולים פתוחים ולמירוץ חיפה, שהתקיים באותם ימים על רכס הכרמל, הדרך הייתה קצרה.


מאז אותו מירוץ ראשון, לא הפסיק פול לרוץ ולהשתתף בעשרות מרוצים, ביניהם: אליפות אירופה בריצת הרים, אליפות ישראל בריצת הרים בה זכה במקום השני ומירוץ הלילה של חיפה בו זכה  במקום הראשון בקבוצת בני גילו.

פול, כמו כל יתר משתתפי המרוץ בארץ ובחו"ל נרשם לחצי מרתון חיפה באמצעות אתר המירוץ בו ניתן לבחור באחד מבין המקצים הבאים: 21 ק"מ – חצי מרתון. 15 ק"מ. 10 ק"מ. 5 ק"מ ו – 2.5 ק"מ.
בפנייתו למנהל רשות הספורט בעיריית חיפה כתב: "אשמח להשתתף בחצי מרתון חיפה כאן בניו זילנד ולהרגיש כמו בבית".
ביום המירוץ יתחברו הרצים לאפליקצייה, שעם הפעלתה יזוהו על פי הרישום המוקדם ותחל מדידת המרחק והזמן אותו הם עוברים במסלולים בהם יבחרו לעבור בכל מקום על פני כדור הארץ.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות