04.12.2021

שבת

קרדיט: דוברות עיריית נשר

לרגל 35 שנים לנפילתו של רון ארד בשבי: פארק הפסלים בנשר ייקרא על שמו של הנווט הנעדר

ראש עיריית נשר, רועי לוי, פנה לאשת הנווט הנעדר- תמי ארד בבקשה להוקיר את שמו של רון בעיר נשר וללמד דרך כך את הדור הצעיר אודות מורשתו. אמש בוועדת השמות והסמלים העירונית התקבלה ההחלטה ומעתה יקרא פארק הפסלים העירוני –פארק רון ארד

רק בחודש שעבר הודיע ראש הממשלה כי התבצע מבצע במדינת אויב, על ידי אנשי ארגון המוסד, שמטרתו לדלות מידע על המצאו של הנעדר רון ארד. אשת הנווט הנעדר, תמי ארד יצאה בהכרזה כי היא מבקשת מהמדינה ״לא לשלם מחיר״ להחזרתו של רון אם יתגלה כי הוא איננו בין החיים. עוד הוסיפה ארד כי לא סיכנו חיי אדם במבצע הנוכחי, זאת חרף פרסומיו של העיתונאי רוגל אלפרט בעיתון ״הארץ״.

מתוך ועדת השמות העירונית ״רון ארד הוא סמן עצוב למחיר שכל כך הרבה משפחות שילמו ומשלמות לקיומה של מדינת ישראל. הפצע הפתוח בגורלו הלא ידוע קשה מנשוא. אנו בעיר נשר מבקשים להוקיר את שמו בקריאת פארק הפסלים העירוני על שמו ולשלב פעילויות חינוך בפארק אשר ילמדו את הדור הצעיר אודות רון, אהבתו למדינה וההקרבה העצומה שחווה כל משפחת ארד.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות