28.07.2021

יום רביעי

אילוסטרציה | צילום: ניר בלזיצקי, דוברות עיריית חיפה

לראשונה הונגשה שכבת "התחדשות עירונית" במערכת המידע הגיאוגרפית של עיריית חיפה

המידע שהונגש לציבור הרחב יאפשר לתושבי העיר שקיפות ונגישות מלאה לכל מידע בתחום ההתחדשות העירונית

בתום תהליך של כשנה, לו היו שותפים המחלקה להתחדשות עירונית ומנהל טכנולוגיות ומערכות מידע בעיריית חיפה, הושלמה בימים אלה העלאת המידע הקיים במחלקה להתחדשות עירונית לאתר עירית חיפה. 
השלמת המהלך יוצרת מציאות חדשה המאפשרת שקיפות ונגישות מלאה לכל מידע בתחום ההתחדשות העירונית באופן בלתי אמצעי עד המחשב הביתי. כעת יכול תושב לבדוק אם כתובת פרטנית כלולה בתכנית התחדשות עירונית, ומה סטטוס הקידום שלה.


במסגרת העבודה אופיינו ופותחו שכבות מידע הכוללות את כל התכניות להתחדשות עירונית בחיפה, ביניהן: תכניות אב ומתאר, תכניות אסטרטגיות ותכניות בנין עיר לפינוי בינוי ועיבוי. השכבות משקפות את תמונת המצב של תכניות ההתחדשות העירונית בעיר, ומופיעים בה סוג התכנית, פרטי מידע חשובים וסטטוס הקידום, בין אם סטטוטורי ובין אם סטטוס מימוש. המידע במערכת מתעדכן באופן שוטף, בהתאם לקליטת תכניות חדשות ולשלב קידומן של תכניות שנקלטו.


שכבות המידע הועלו כאמור למערכת ה-GIS של עיריית חיפה, אליה ניתן להגיע הן מאתר האינטרנט של עיריית חיפה והן באמצעות הקישור הבא  לצפייה בשכבות המידע, יש לפתוח תחת "מידע הנדסי" את תפריט "התחדשות עירונית". תחת תפריט זה מספר שכבות רלוונטיות.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מהפכה במגרשי הספורט בקריית ביאליק

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה מיום 21.7.2021, תקציב של 1.5 מיליון שקלים להקמת מגרשי קטרגל מדשא סינתטי בכל שכונות העיר. במסגרת הפרויקט יוקמו

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות