18.05.2022

יום רביעי

צילום: ענת חרמוני, באדיבות המועצה האזורית עמק יזרעאל

לראשונה בעמק יזרעאל- נבחרה אישה לתפקיד יו"ר המועצה הדתית

חיה קליגר, תושבת שדה יעקב, החלה את דרכה כמזכירת המועצה הדתית.
ראש המועצה, אייל בצר: "חיה אשת מעשה, גאים ושמחים על בחירתה"


ביום חמישי החולף,המועצה האזורית עמק יזרעאל מינתה במעמד שר הדתות- מתן כהנא, את חיה קליגר ממושב שדה יעקב, ליו"ר המועצה הדתית.

חיה היא האישה הראשונה שמונתה לתפקיד זה בעמק יזרעאל. בנוסף, זו הפעם הראשונה מזה 17 שנים שאישה עומדת בראש מועצה דתית בישראל.

חיה החלה את תפקידה כמזכירת המועצה הדתית וכיהנה בתפקיד זה במשך 20 השנים האחרונות. כמו כן, ניהלה את התרבות היהודית במועצה.

היא נבחרה על ידי חברי המועצה הדתית. עם בחירתה, שר הדתות מתן כהנא, בירך על המינוי הראוי והחשוב: "חיה היא בחירה ראויה. נמשיך לקדם שילוב נשים בתפקידי מפתח במנגנוני שירותי הדת של מדינת ישראל."

ראש המועצה אייל בצר, ברך אותה במעמד המרגש ואמר: "חיה הייתה מזכירת המועצה הדתית ב-20 השנים האחרונות וניהלה ביד רמה את התרבות היהודית והמועצה הדתית, בערכיות, אהבת אדם ואדמה והמקום, לשביעות רצונם המרובה של כל תושבי העמק. אנו גאים ושמחים על בחירתה לתפקיד חשוב זה ובטוחים שהיא תמלא אותו במסירות רבה וביראת קודש, כראוי לאשת המעשה שהיא".

צילום: ענת חרמוני, באדיבות המועצה האזורית עמק יזרעאל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות