11.04.2021

יום ראשון

צילום: דוברות מכבי

לראשונה בישראל: רופאי בית החולים יגיעו לטפל בבית

שיתוף פעולה ייחודי בין הנהלת מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות לבית החולים רמב"ם יאפשר אשפוז מטופלים בביתם וקבלת טיפול בבית מצוותי רמב"ם ומכבי. המהלך צפוי לקצר את משך האשפוז ולאפשר למטופלים להחלים בנוחות בביתם

יוזמה ראשונה מסוגה בישראל: הצוות הרפואי של רמב"ם ומכבי יגיעו לבתי המטופלים ויעניקו להם טיפול מלא בבית. הצוותים יגיעו ביום תחילת האשפוז בבית ולכל אורכו עד ליום השחרור, בהתאם לצורך הרפואי הם יעניקו את כלל הטיפול הנדרש. רופאי המחלקה יאתרו מטופלים מתאימים לאשפוז ביתי ויציעו להם להשתחרר להמשך טיפול ביתי.  למטופלים המתאימים לכך, יוצע לעבור לאשפוז ביתי תוך שהם יחד עם צוותי מכבי יטפלו בהם לאורך כל האשפוז. במהלך האשפוז יינתנו טיפולים שונים כגון טיפול תרופתי לווריד, ביצוע אולטרה-סאונד איברים תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ועוד. במכבי מציינים כי האשפוז בבית נוח יותר למטופל, נקי מזיהומים ובכך משפר משמעותית את סיכויי ההחלמה ללא סיבוכים.

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון במכבי: "אני גאה לחנוך את שיתוף הפעולה הראשון מסוגו עם בית החולים רמב"ם שיאפשר לנו להעניק טיפול רפואי טוב יותר ובסביבה הביתית. המהלך הזה יסייע למנוע זיהומים, טרטורים מיותרים ואשפוזים חוזרים, על מנת לאפשר למטופל לקבל את מיטב שירותי הבריאות בנוחות בביתו ואף לקצר את תהליך ההחלמה".

ד"ר מיכאל הלברטל, מנהל רמב"ם: מדובר פה בהסכם ששם בראש ובראשונה את טובתו של החולה במרכז, מסר נוסף הוא ש"השטח" מחליט וקובע –  בית החולים רמב"ם ומכבי חשו את הצרכים של השטח ושל החולים. לא חיכינו שמערכת הבריאות ומשרדי ממשלה יניעו תהליכים. אנחנו הנענו את התהליך – ביחד.

איתן גונטר

איתן גונטר

כתב מערכת כרמליסט

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הכירו בטינדר וניהלו קשר כמה חודשים

ההפתעה היתה רגע לפני המפגש, כשהאישה העבירה את הטלפון לקביעת מיקום הפגישה והבעל נדהם היא מרצה באוניברסיטה, הוא איש צבא בדרגה בכירה ויחד הם נשואים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות