29.07.2021

יום חמישי

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

למעלה מ-1.5 מיליון ₪ יושקעו בביצוע עבודות תחזוקה בשכונת קריית-חיים במסגרת מיזם "אצלנו בשכונה" שיחל בראשון הקרוב

בדומה לפעילות שהתקיימה בשכונות שער העלייה, נווה דוד ונווה פז, תכלול הפעילות בקריית-חיים גם עבודה בחצרות משותפות ובמתחמים מוזנחים, שאינם תחת אחריותה של העירייה, במטרה לשקמם ולהסיר את המפגעים הקיימים בהם.

ביום ראשון הקרוב, 20.6, יחלו בשכונת קריית-חיים עבודות תחזוקה וניקיון מקיפות במסגרת מיזם "אצלנו בשכונה", שיזמה עיריית חיפה לשיפור נראות שכונות העיר.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בדומה לפעילות שהתקיימה בשכונות שער העלייה, נווה דוד ונווה פז, אשר הביאה לתגובות נלהבות ביותר מצד תושביהן, תכלול הפעילות בקריית-חיים גם עבודה בחצרות משותפות ובמתחמים מוזנחים, שאינם תחת אחריות העירייה, ולרוב נמצאים בבעלות פרטית משותפת, במטרה לשקמם ולהסיר את המפגעים הקיימים בהם. 

תלמידי בית הספר "דגניה" שבשכונה ייקחו אף הם חלק בפעילות ויבצעו עבודות תחזוקה שונות בסמוך לבית-ספרם, שיכללו גיזום צמחייה, עבודות צביעה ועוד.

לאחר סיום הפעילות בשכונה ימשיכו עובדי מינהל התפעול לתחזק באופן שוטף את רחובות השכונה, על מנת לשמור על נראותם החדשה.
 
פעילות צוותי העבודה בשכונה מבוצעות על בסיס היערכות מוקדמת של עובדי מינהל התפעול של עיריית חיפה, אשר קיימו סיורים מקדימים בשכונה, על מנת להגדיר את הליקויים הדורשים טיפול, ובכך למקד את הפעילות שתתבצע בשכונה. 

כחלק מההיערכות המקדימה, ביצע האגף לפניות הציבור בעיריית חיפה מהלך לשיתוף תושבי השכונה אודות ימי הפעילות והעבודות העתידות להתבצע בהם באמצעות פלאיירים בתיבות הדואר של התושבים. 
פעילות "אצלנו בשכונה" תימשך לאורך החודשים הקרובים, במטרה לשפר את חזותן של שכונות נוספות בעיר, בהן תתקיים פעילות דומה.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

היערכות משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לדינאמו טביליסי במסגרת קונפרנס ליג שייערך באצטדיון סמי עופר מחר 29.7 החל מהשעה 17.00

שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו החל משעות אחה"צ באצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, לצד הסדרת התנועה. המשחק יחל בשעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות