13.06.2021

יום ראשון

דוגמא למיתוג עסקי שלם שעדן עיצב לעסק של סמארטפונים מוגנים. קרדיט : עדן יחזקאל

למה עיצוב גרפי הוא חלק מרכזי למינוף העסק?

עיצוב גרפי הוא אומנות של סידור תמונות וטקסטים והצגתם בדיגיטל, ברחוב ואף בעסק עצמו.
בעלי עסקים לעיתים קרובות נתקלים בסיטואציה האם שווה להם להשקיע זמן וכסף בעיצוב נכון של העסק שלהם, לעיתים הם מעדיפים להסתפק על משהו שמרגיש להם שווה מבחינת כספית אך לא מקצועי. מה שהם צריכים להבין הוא שהדרך היחידה להרשים את קהל היעד שלו היא להציג את השירותים שלו באופן שמושך את העין. אם המדיה החזותית אינה מושכת מספיק או לא מציטה את עניין הלקוח הם כנראה לא יתנו לכך תשומת לב.
לכן, נראות העסק הוא דבר שיש להתייחס אליו בראש רשימת העדיפויות.

1. מודעות למותג
עיצוב גרפי גורם לאנשים להיות מודעים למותג שלך, זה נותן הכרה בו. התהליך הראשון של זיהוי המותג שלך הוא באמצעות לוגו בולט. לוגו הוא גורם מפתח בהפיכת הקהל לחשוב ולדון בעסק שלך. זה צריך להיות מתוכנן בצורה כזו שהוא מעורר עניין, שיתייחס למוצר שלך ושישדר מקצועיות. רק תחשבו על הלוגו של אפל, נראה שמישהו נגס בו נשיכה ענקית, אבל הנגיסה הזאת היא מה שאנשים חושבים עליה, הם שואלים מדוע זה שם ומה הסיבה שמאחוריה. על מנת לעצב לוגו מבטיח, עליך לקבל שירות עיצוב גרפי טוב, מלכתחילה – אתה זקוק למשהו שישמור על הלקוח שלך להתעניין במותג שלך.

2. רושם ראשוני נכון
הרושם הראשוני הוא הרושם האחרון, זה לא יכול להיות נכון בכל סיטואציה, אך כשמדובר בעסקים ובעיצובם, זה יותר מאשר נכון. עיצוב גרפי טוב יכול לגרום לחברה שלך להצליח. אם לעסק שלך יש עיצוב גרפי מרהיב באמת בצורה של מודעות דפוס, כרזות או פוסטר, תשיג רושם טוב מאוד על תדמית המותג שלך. ואילו, עיצוב גרוע ישאיר רושם מתמשך כי אין לבית העסק את המחלקה לעיצוב גרפי מקצועי.

3. הדרך הטובה ביותר לתקשר
הדרך היעילה ביותר לתקשר עם הלקוח שלך היא באמצעות עזרים חזותיים. בלוחות זמנים עמוסים כל כך, לאנשים אין זמן לקרוא כמות של טקסט. אנשים מקבלים מידע בקלות באמצעות עזרים חזותיים. ראייה היא אמונה – הלקוחות שלך רוצים שתתקשר בצורה גרפית והדרך היחידה להפוך את זה לתהליך מוצלח היא באמצעות מחלקת עיצוב גרפי ראויה ויצירתית.

4. יעילות ופרודוקטיביות
גרפיקה שתוכננה בצורה גרועה משפיעה מאוד על הפרודוקטיביות והיעילות של העסק שלך. תאר לעצמך אתר שתוכנן על ידי מפתח חובב, שבו גופנים גדולים או קטנים כל כך שהם מכאיבים לעיני הצופים. זה יביא לתסכול בקרב כוח האדם שלך כשמדובר בלקוחות, הם לעולם לא יבקרו באתר שלך יותר.

5. השקעה משתלמת להמשך
נכון, עיצוב גרפי עולה כסף, ולפעמים לא מעט, אך עיצוב נכון יביא לעלייה במספר הלקוחות שלך ובקביעותם וגם הכנסות העסק יעלו בהתאם.

עיצוב גרפי הוא חשוב ביותר לכל בעל עסק. זה דבר שאסור לעולם להזניח. לכו למעצבים הגרפיים הטובים ביותר ולעולם אל תתפשרו על איכות העסק שלכם.

עדן יחזקאל

עדן יחזקאל

מעצב גרפי מזה 5 שנים, מתמחה במיתוג עסקים בדיגיטל. עיצוב לעסק בכלל ההיבטים - יצירת סרטי תדמית, פרינט,לוגואים, אתרים, פוסטים ובאנרים ברשת.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות