28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות המשטרה

לכבוד היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות: מפגשי שוטרים- קהילה נערכו היום בקיבוץ יגור

משטרת ישראל עוסקת מידי יום בפעילויות למען הקהילה שמטרתן להדק ולחזק את הקשר בין יחידות המשטרה השונות לבין רבדי האוכלוסייה השונים. הבוקר, בצל חג החנוכה ולקראת היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות שיחול בסוף השבוע, התקיים בגן אירועים כרמלה בקיבוץ יגור, יום פעילות למען הקהילה במסגרת שיתוף הפעולה אותו הובילו בהתנדבות אגודת "ימין סעד" המסייעת רפואית לחולים ובני משפחותיהם ועמותת "אהב"ה" – ארגון הנכים בישראל המיוחד יחד עם קציני ושוטרי אגף המבצעים של מחוז חוף במשטרה.

צילום: דוברות המשטרה

אל היוזמה הברוכה שאורגנה ע"י מר אליעד אטיאס ושלומי פורמן יחד עם ק' אגף המבצעים של מחוז חוף נצ"מ אמיר גולדשטיין נרתמו נציגי כוחות הביטחון וההצלה בגזרת המחוז בהם: כוחות המשטרה, כב"ה ומד"א.

כ-200 ילדים ובני הנוער המסתייעים בעמותות נהנו מהצגת תכלית של יחידות הביטחון וההצלה.

מטרת היום, בין היתר, הייתה להציג בפני התלמידים את עבודתם של שוטרי משטרת ישראל, לוחמי האש ואנשי מד"א, לחשוף בפניהם את האמצעים הקיימים במשטרה ובארגוני החירום, להעלות את המודעות לחוק ולחזק את כיבוד החוק וכיבוד אנשי אכיפת החוק וגורמי החירום השונים.

צילום: דוברות המשטרה

בפני התלמידים הציגו פרשים מיחידת בעלי חיים במשטרה את סוסי המשטרה, חבלן המשטרה הציג למשתתפים את הרובוט המשטרתי ואת יכולותיו בנטרול חפצים חשודים, השיטור הימי הציג אופנוע ים משטרתי, עוד הוצגו כלבי המשטרה, רחפן המשמש לפעילות מבצעית, ניידות סיור ואופנועי סיור זאת לצד כלי רכב וציוד של לוחמי האש ומד"א.

בתום המיצגים נהנו המשתתפים מארוחת צהרים עשירה ומפנקת ובילוי בפארק שעשועים.

ק' אג"מ מחוז חוף, נצ"מ אמיר גודלשטיין נשא דברים בפני המשתתפים ואמר: "זכות גדולה ניתנה לנו כשוטרי משטרת ישראל לעלות חיוך לשמח אתכם ביום זה. נמשיך לעשות למען הקהילה".

צילום: דוברות המשטרה

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות