20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית כרמיאל

לידיעת ההורים בכרמיאל: כל מתקני המשחק בעיר בטיחותיים!

עיריית כרמיאל סיימה בימים אלו שלב נוסף בתהליכי הבטיחות והשקיפות לאזרח ופרסמה באתר העירייה את כל אישורי הבטיחות השנתיים לכל מתקני המשחק בעיר.

ראש העיר משה קונינסקי: "כל ההורים בכרמיאל צריכים לדעת ולהרגיש בטוחים כאשר ילדיהם משחקים בגני המשחק. אין אצלנו פשרות בנושא בטיחות ואם צריך לפרק ולהחליף מתקנים הנמצאים במרחב הציבורי אנחנו פועלים ומגייסים גם משאבים רבים ממשרדי הממשלה, מפעל הפיס ועוד. כחלק מהליך השקיפות לציבור הנחתי את מינהל הדוברות בעירייה לפרסם את כל מבדקי הבטיחות באתר העירוני."

מעיריית כרמיאל נמסר עוד כי, הליך אישורי הבטיחות במתקנים הינו מדוייק ומוגדר היטב, כאשר העירייה מעסיקה במיוחד שני עובדים שהוכשרו ע"י מכון התקנים לביצוע בקרות בטיחות בכל המתקנים וכי כל מתקן נבדק פעם בחודש ע"י בקר עירוני ואחת לשנה מבוצעות בדיקות מעבדה מוסמכות לכל המתקנים בעיר.

בנוסף, פעמיים בשנה מבצע מכון התקנים בקרות מדגמיות על הבדיקות השונות.

העירייה אף זוכה לשבחים רבים ולאמון מלא מאנשי מכון התקנים לאור רמת הבטיחות והמבדקים.

בעירייה אף בוחנים בימים האחרונים את תופעת מחיקת פרטי המבדקים מהשלטים המוצבים בגני המשחק ומתכוונת לפעול במידת הצורך כנגד אלה שנוהגים בצורה עבריינית ומוחקים את פרטי המבדקים.

ראש העיר משה קונינסקי מדגיש: "בטיחות הילדים מעל הכל ואנו פועלים באפס פערים".

צילום: דוברות עיריית כרמיאל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות