18.05.2022

יום רביעי

בתמונה: בני הזוג עם המיילדת לימור יחייה צילום: דוברות רמב"ם

לידה בתאריך מיוחד בקריה הרפואית רמב"ם

ניקולאי (30) ואנסטסיה (29) יעקובובסקי, תושבי ק.ים, זכו ללדת הבוקר, ה-22.2.22, את ילדם הראשון ברמב"ם – בן מקסים שנולד בלידה רגילה, בשעה 4:48. הילוד, שהגיח אל אוויר העולם בתאריך הכי מיוחד שאפשר לבקש, נולד במשקל של 3.440.

את הלידה שהיתה "לא פחות ממושלמת", לפי הגדרת הזוג, ליוותה המיילדת לימור יחייה, כאשר האם הטרייה צלחה את המשימה ללא אפידורל!

על הלידה בתאריך לא רגיל, סיפרו ההורים: "תכננו, חישבנו, ו… הצלחנו. יש לנו ילד מקומבן", אומר האב בצחוק, "מקווים שאם יש לתאריך השפעה, אז יהיה לו הרבה מזל בחיים. זה בהחלט מספר טוב להתחיל איתו את החיים".

בתמונה: בני הזוג ניקולאי ואנסטסיה יעקובובסקי עם בנם שנולד ברמב"ם צילום: דוברות רמב"ם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הרב הראשי לישראל דוד לאו במוקד זק״א במירון: בשנה שעברה טיפלתם במסירות ב45 מבוגרים וילדים שנהרגו באסון הכבד, מאחל שהשנה לא תהיה לכם עבודה"

הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו ורב משטרת ישראל הרב רמי ברכיהו, הגיעו לחזק את ידי המתנדבים במוקד זק״א במירון אשר במעלה ההר מירון סמוך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות