27.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית נשר

לוקחים את הביטחון בידיים- אושרה הקמת תחנת משטרה בעיר נשר

לאחר עשרות שנים בה העיר נשר נסמכה על תחנות משטרה אזוריות, חתם אתמול השר לביטחון פנים עומר בר לב על אישור להקמת תחנת "משטרת נשר" שתיתן מענה שיטור נרחב בעיר ובערים סמוכות

ראש עיריית נשר, רועי לוי אמר
״זהו יום היסטורי לתושבי נשר. במשך כשלושים שנים התבצעו ניסיונות רבים לקבלת תחנת משטרה שתשרת את תושבי העיר ללא הצלחה. מאז כניסתנו לתפקיד, קיימנו שיח רציף עם מפקדי המחוזות והשרים לביטחון הפנים על הצורך בתחנת משטרה עם כוח אדם מלא בנשר. תחנה שתהווה עוגן של ביטחון לתושבים ותגביר את תחושת הביטחון בעיר. עיר מתקדמת וחזקה נמדדת גם בתחושת הביטחון האישי של תושבי העיר. הקמת התחנה על יחידותיה השונות (סיור, בילוש, נוער חקירות וכו') יתן מענה טוב יותר במניעת פשיעה, הגברת אכיפה ושיפור הביטחון האזרחי בעיר. אני מודה למפכ״ל וכן למפקד המחוז ניצב יורם סופר שדחפו יחד איתנו והוציאו לפועל את תכנית להקמת תחנת המשטרה בעיר."

תחנת המשטרה תחלוק מבנה אחד עם המוקד העירוני, הערוך לשגרה ולחירום, וכן עם יחידת הפיקוח והשיטור העירונית, בכך יתאפשר שיתוף פעולה מיטבי וזרימת מידע רציף, בזמן אמת, בין יחידות העירייה והמשטרה. תחנת נשר תופעל על ידי 111 שוטרים. תושבי העיר ייהנו מניידת סיור קבועה בעיר, ניידת בילוש, מחלקת נוער, ומחלקת חקירות.

בעתיד, תחנת נשר צפויה לגדול לכ-250 שוטרים אשר ישבו במבנה קבע בעיר. כבר בימים אלו פועל משרד הדיור הממשלתי לאתר מבנה רחב ידיים בנשר שיתאים למשימה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות