23.05.2022

יום שני

בתמונה: דר' תומר חרס. קרדיט: הקריה הרפואית רמב"ם

לא נחים רגע: אחראי חדש לתחום החדשנות, הפיתוח והשת"פ האזורי באגף האונקולוגי ברמב"ם

דר' תומר חרס מונה לאחרונה למנהל מחלקה באגף האונקולוגי שבקריה הרפואית רמב"ם, אחראי חדשנות, פיתוח ושיתוף פעולה אזורי

בשנת 2007 דר' חרס סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת סמלוויס שבהונגריה. עם סיום ההתמחות באונקולוגיה קרינתית ב-2015 ברמב"ם, השלים דר' חרס התמחות-על כפולה בת שנתיים בנושא טיפולי קרינה התערבותיים (ברכיתרפיה) ובטיפולי מורכבים בסרטנים אורולוגיים בבית חולים Memorial Sloan Kettering בניו יורק, ארה"ב.

עם חזרתו ארצה, ניהל דר' חרס את תחום האונקו-אורולוגיה בקרינה תוך קידום פרויקטים חדשניים ברדיותרפיה והכנסת טכנולוגיות פורצות דרך בטיפולי קרינה. תחומי העניין הקליני שלו כוללים טיפולי קרינה מדויקים, רדיוכירורגיה ומשתלים רדיואקטיביים לטיפול בסרטן, מנגנונים להפחתת רעילות של טיפול קרינתי ושילוב של טיפולים אימונותרפיים וקרינה. בתחומים אלו מקיים דר' חרס שיתופי פעולה ארציים ובינלאומיים עם מוסדות אקדמיים וחברות ביו-טק. הוא זוכה מלגת ACS ע"י אודרי מאיירס ומלגה ע"ש ג'ייקוב וגיטה זוכייר.

בימים אלה משלים דר' חרס תואר בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת חיפה. ומאמין בתפיסת "החולה במרכז" תוך שימת דגש על שיתופי פעולה רב-תחומיים והקפדה על מצוינות אקדמית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות