02.07.2022

שבת

לאחר שבועיים: המרכז הרפואי בני ציון הסיר את האיסור על כניסת מבקרים לביה"ח

לאחר שבועיים, החל מיום ראשון, ה-17 בינואר, שבהם נאסרה כניסת מבקים למרכז הרפואי בני ציון ולאחר הערכת מצב ומתוך דאגה לשלום המטופלים והצוות הוחלט היום במרכז הרפואי בני ציון לאפשר כניסה של מלווה אחד קבוע לכל מאושפז במחלקות האשפוז ולכל מטופל המגיע לבדיקה או טיפול אמבולטורי. בחדר הלידה וביולדות יתאפשר ביקור של 2 מלווים

נכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן : "לאור הנתונים המעודדים על ירידה משמעותית במספר המאושפזים במחלקות הקורונה וגם בקרב הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח, שנבעו להערכתנו גם בזכות החלטתנו מיום ראשון לפני כשבועיים לאסור – מתוך דאגה למטופלים, לצוותים  הרפואיים ולעובדי ביה"ח  – על כניסת מבקרים לביה"ח שהותרה רק במקרים חריגים ובהם: הורה מלווה לילד, ליווי יולדת, פרידה מבן משפחה במצב סופני ומטפל סיעודי קבוע – החלטנו היום להסיר את האיסור על כניסת מבקרים למרכז הרפואי".  


 בארבעת מחלקות הקורונה במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים כעת 53 חולים, מתוכם 36 במצב קשה (7 מונשמים) ו-17 במצב בינוני. 


 ד"ר הוכמן אמר עוד: "בנוסף, הגברנו את הפעילות האמבולטורית בביה"ח שירדה לפני תמעלה משבועיים בכ-40% וחידשנו את הפעילות בשני חדרי ניתוח מתוך ה-4 שנסגרו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות