02.07.2022

שבת

צילום: דוברות עיריית נשר

כ- 50% מהנוער בעיר נשר מתנדב או לוקח חלק בפעילות חברתית

אות הנוער המתנדב הוענק השבוע לבני ובנות הנוער תושבי העיר על הצטיינותם ותרומתם לקהילה. ראש העיר רועי לוי אמר ״יש דבר אחד יותר חשוב ממצוינות לימודית והיא מצוינות חברתית, גאה בדור העתיד שלנו!״

"אות הנוער המתנדב" הוענק השבוע, ל-36 בני ובנות נוער מהעיר נשר, על הצטיינותם בהתנדבות ותרומה לקהילה בשנת הפעילות תשפ"ב. הטקס נערך בהיכל התרבות בנשר, במעמד ראש העיר מר רועי לוי, מנהלת מחלקת החינוך גב' גלי כהן, מנהל יח' הנוער מר אור מורדו ובהשתתפות גורמים בכירים במינהל חברה ונוער – משרד החינוך במחוז חיפה, מנהלי בתי ספר, תלמידים ונציגי מועצות התלמידים והנוער בעיר. במסגרת האירוע הוענק למועצות התלמידים בחטיבות הביניים ומועצת התלמידים והנוער העירונית גם "אישור תקינות המועצה" מטעם משרד החינוך ומועצת התלמידים והנוער המחוזית מחוז חיפה. הטקס סיכם את שנת הפעילות בחינוך החברתי ערכי והחינוך הבלתי פורמלי.

בין בני הנוער הזוכים: נערות ונערים המתנדבים במסגרות הבאות: מועצת התלמידים והנוער העירונית, בתנועת הצופים – שבט נשרים, הנוער העובד והלומד, בכיוונים, מש"צים, במתנ"ס, במד"א, בקפה שיין, בכתום תפוז, בחנוכות צעירה וכן במסגרת פעילויות בקהילה. גם השנה כל תושבי העיר להמליץ על נוער מתנדב בעקבות ההתנדבות הרחבה שהתקיימה במהלך משבר הקורונה.
בתוך כך, ובמסגרת פעילויות ההוקרה לבני הנוער וביוזמת יחידת הנוער העירונית, קושטו השבוע רחובותיה של העיר נשר בשלטי חוצות , ובהם תמונותיהם של בני הנוער המתנדבים.

רועי לוי, ראש העיר בירך את הזוכים "העיר נשר זכתה לפני מספר שבועות בפרס חינוך ארצי, הוקרה וחותמת ממשרד החינוך על היותנו מובילים בתחום החינוכי בישראל. יש דבר אחד יותר חשוב ממצוינות לימודית והיא מצוינות חברתית, גאה בכם דור העתיד שלנו! שום תעודה או תואר לא משתווה למראה של פועלכם המרגש למען הזולת, אתם תעודת ההצטיינות האמתית של העיר."

צילום: דוברות עיריית נשר

אור מורדו, מנהל יחידת הנוער העירונית "אנו גאים להמשיך את מסורת "אות הנוער המתנדב" להוקרת הנוער בנשר המהווים את חוד החנית של הנוער הישראלי. מועצות התלמידים והנוער הוכיחו בקבלת אישור התקינות הוכיחו עשייה ייצוגית ענפה.".
קול קהת, יו"ר מועצת התלמידים והנוער העירונית "אני מברך את הנוער הזוכה. תרומה אף פעם לא נלקחת כמובנית מאליה, והתרומה שנוער נשר עשה, אחרי תקופת הקורונה הקשה, מכובדת אף יותר."

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות