04.12.2021

שבת

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי מברך ביום ההליכה הבינלאומי בכרמיאל (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

כ- 300 איש השתתפו ביום ההליכה הבינלאומי בכרמיאל

בכרמיאל אורגן יום ההליכה ע"י רשת המתנ"סים בסיוע של רשות הספורט העירונית., כאשר המשתתפים חולקו לשלוש רמות הליכה ובכל קבוצת צעדה עמדה מדריכה מקצועית מצוות המדריכות הספורטיביות של רשת המתנ"סים.

לאורך מסלול הצעידה עצרו הצועדים וקיימו פעילות ספורטיבית ובסיומו, התקיים הפנינג באולם הספורט רבין.

יום ההליכה הבינלאומי בכרמיאל (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

ראש העיר משה קונינסקי : "ספורט הוא דבר המתחיל מהבית ונמשך בעשייה בחוגים, בפעילות העממית ובפעילות ההישגית. אני רואה חשיבות רבה בקיום הפעילות הספורטיבית הן במישור הבריאותי והן במישור הגאווה העירונית ולכן אנו משקיעים רבות בפיתוח הספורט בעיר – העממי וההישגי, אני שמח על כך שמשפחות רבות השתתפו ביום ההליכה. יישר כוח למארגנים, לצוות רשות הספורט העירונית בראשותו של אבי גיסברג , למנהל אגף הספורט בעירייה סנדו בדנג'ו , לצוות רשת המתנ"סים שלנו בראשותה של איריס צין, ל מיכל שלי, אתי ודגנית ".
יום ההליכה העולמי הינו יוזמה של הארגון הבינלאומי טאפיסה,
שמטרתו לעודד ספורטיביות ופעילות גופנית באופן כללי – ע"י הליכה (הספורט השכיח בעולם)

יום ההליכה העולמי מתקיים מידי שנה ב- 30 באוקטובר, ביוזמת ובמסגרת הפעילויות ברשויות המקומיות, במערכת החינוך, במקומות העבודה ועוד.

יום ההליכה הבינלאומי בכרמיאל (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות