13.04.2021

יום שלישי

שמורת הבונים. צילם מתן כרמל רשות הטבע והגנים

כ 200 אלף מטיילים טיילו היום בשמורות הטבע והגנים

היום בשמורות הטבע והגנים הלאומיים שיא מבקרים מתחילת החג. 10000 מטיילים לנו בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים

בין הגנים הלאומיים בלטו היום מבחינת תנועת הגן הלאומי מצדה עם 5000 מטיילים, קיסריה וירקון תל אפק עם כ-4,000 מטיילים בכל אחד מהגנים הלאומיים , הגן הלאומי אשקלון עם 4800 מטיילים ושמורת הטבע עין גדי עם 3800 מטיילים. שמורת הטבע בניאס וגן לאומי אשכול עם 2800 מטיילים בכל אחד מהאתרים.


בנוסף, כ-10,000 מטיילים בחרו ללון בחיק הטבע באחד מחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ. בין החניונים הבולטים היו חורשת טל, אכזיב ומעיין חרוד וחניון וצאלים. *רעיה שורקי ראש חטיבת קהל וקהילה ברשות הטבע והגנים:

״פגשתי היום מבקרים רבים שזכו לחווית ביקור עוצמתית ויוצאת דופן במפגש עם אומני הרחוב בגנים הלאומיים במסגרת מיזם נושמים תרבות. אלפי מבקרים פקדו את תחנות המידע ביציאה למסלולי הטיול הפרוסים ב70 תחנות מידע ברחבי הארץ.

אנשי רשות הטבע והגנים מפקחים לאורך החג בשמורות הטבע והגנים הלאומיים. יחד עם זאת חשוב לשמור על הנקיון, חשוב לקחת את האשפה ולא להשאירה בשטח. הרשות פועלת יחד עם פרוייקט 500 לנקות את שמורות הטבע והשטחים הפתוחים, אך אנו זקוקים לעזרת הציבור לשמור על הטבע  נקי ועל חיות הבר. הרשות מזכירה לציבור ללון רק בחניוני הלילה ובמקומות מאושרים ללינה, ולהקפיד על הדלקת אש רק במקומות המיועדים לכך.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

בעצמאות אומרים תודה לצוותי כרמל

ביום העצמאות ישראל אומרת תודה לצוותים הרפואיים של ביה"ח כרמל. עשרות אנשי צוות רפואי מכרמל כובדו והוזמנו לטקס המשואות המרכזי בהר הרצל לשיר לכבוד יום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות