02.08.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית נהריה

כ-150 אנשי חינוך חדשים מצטרפים למערך הפדגוגי בנהריה

״בנהריה אנחנו לוקחים אחריות על כל ילד מגיל הגן ועד י"ב. זהו חלק מהחזון שאנו מובילים ולצורך כך משקיעים משאבים רבים גם בהעצמת וחיזוק הצוותים החינוכיים המעולים שלנו, שמעצבים את דרכו של דור עתיד של מדינת ישראל", ציין ראש עיריית נהריה רונן מרלי

ההיערכות לשנת הלימודים תשפ"ב בנהריה כבר בעיצומה. במרכז פסג"ה בעיר, התקיים מפגש חגיגי למורים חדשים, למתמחים ולחונכים, בהשתתפות ראש העיר, רונן מרלי, ראש מינהל חינוך וקהילה בעירייה, אילן וקנין, צוות מרכז פסג"ה נהריה, נציגות של צוותי הפיקוח והניהול ממשרד החינוך במחוז הצפון ונציגים מכללת גורדון, שפועלת במשותף לאורך השנה בקידום פרויקטים חינוכיים להעצמת צוותי החינוך בנהריה. 
למערך החינוך בנהריה יצטרפו בשנת הלימודים הקרובה 64 מתמחים, 39 מורים חדשים ו-44 חונכים, המלמדים במוסדות החינוך, ומהווים כ-15% מכלל עובדי ההוראה בעיר, בה מתחנכים כ-11,500 ילדים ב-97 גנים עירוניים ו-23 בתי הספר ברחבי העיר. 

צילום: דוברות עיריית נהריה


ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: ״בנהריה אנחנו לוקחים אחריות על כל ילד מגיל הגן ועד י"ב. זהו חלק מהחזון שאנו מובילים ולצורך כך משקיעים משאבים רבים גם בהעצמת וחיזוק הצוותים החינוכיים המעולים שלנו, שמעצבים את דרכו של דור עתיד של מדינת ישראל. המפגש החשוב עם אנשי החינוך החדשים הוא חלק מהליך קליטה מיטבי שלהם בבית המקצועי החדש. אני מאחל להם הצלחה רבה והשתלבות מהירה ומוצלחת במערך החינוך העירוני בעיר. צוות מינהל החינוך וצוות מרכז פסג"ה ימשיכו ללוות אותם ולתת את מכלול הכלים המקצועיים לאורך כל הדרך״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד חדש לבסיס חיל הים בחיפה

דובר צה"ל: תת-אלוף טל פוליטיס נכנס לתפקיד מפקד בסיס חיפה של זרוע הים הערב (א'). טקס החילופים התקיים במעמד מפקד זרוע הים, אלוף אליהו שרביט, מפקדים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות