15.04.2021

יום חמישי

גבי ימין טל פולק רשות הטבע והגנים

כ 150 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע

כ 150 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע • כ 2000 מטיילים לנו בחניוני הלילה ברחבי הארץ

בין האתרים הבולטים : ירקון תל אפק עם כ 4000 מטיילים, קיסריה עם כ 3500 מטיילים, עין גדי עם כ 2500 מטיילים, בניאס עם כ 1700 מטיילים. 2000 מטיילים לנו בחניוני הלילה ברחבי הארץ.

החניונים הבולטים:  מצדה מערב , בארות, ממשית, אשכול, משמר הכרמל וחורשת טל.


בנוסף ביום שלישי בוחרים בטבע: רשות הטבע והגנים מתחדשת עם 4 אתרי טבע ומורשת חדשים למען המטיילים לקראת יום הבחירות: גן לאומי תל דור, עין חניה, חאן שער הגיא, גן לאומי מגדל צדק*ארבעת האתרים החדשים יפתחו לציבור הרחב לראשונה החל מיום הבחירות.הציבור הרחב מוזמן ליהנות מחידושים רבים שהושקו בשנה האחרונה באתרים קיימים וממגוון פעילויות מיוחדות בגנים לאומיים ובשמורות טבע ברחבי הארץ.בנוסף חניוני הלילה יפתחו לציבור הרחב ערב הבחירות (22.3) לטובת הציבור המעוניין לשלב לינה בבילוי המשפחתי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

שירות ייעודי למתוקים

שירות חדש של אחות מומחית בסוכרת לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) בגילאים 18-40 נפתח במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי לין לשירות כלל מבוטחי כללית

חדשות היום

אמש בטקס "שירים לזכרם בכנסת"

הילדה אלה חייט בתו של הכבאי דני חייט ז"ל שנספה באסון הכרמל, ריגשה את הקהל כשנשאה את דבריה:  "אבא שלי היה כבאי. לוחם אש. הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות