20.05.2022

יום שישי

אילוסטרציה

כתב אישום הוגש נגד סייעת ומנהלת מעון ילדים באזור עפולה בחשד להתעללות

חוקרי משטרת מחוז צפון סיימו את חקירתן של סייעת ומנהלת מעון הילדים ביישוב חבר הנאשמות בשורת מעשי אלימות בילדי המעון

מיד עם קבלת תלונה שהתקבלה בתחנת משטרת עפולה על חשד להתעללות במעון ילדים ביישוב חבר ,שוטרי המחוז הצפוני פתחו בחקירה שבמהלכה נעצרו סייעת ומנהלת המעון בחשד להתעללות.

חוקרי המשטרה הגיעו למקום והחלו באיסוף ממצאים שכללו הורדת מצלמות וגביית מספר עדויות .במהלך חקירתם צפו החוקרים בהקלטות במשך שעות רבות שתעדו את מעשי האלימות שחוו ילדי המעון במספר רב של
הזדמנויות.

במסגרת עבודתן נהגו הנאשמות להטיל אימה על ילדי המעון ולהשתמש כלפיהם באלימות פיזית שכללה משיכה בשיער, בעיטות, משיכות בידיים, הטחות על המזרון, והושבה בכח על כסא.

בסיום חקירה רגישה יוגשו הבוקר כתבי אישום חמורים כנגד מנהלת המעון(50 רם-און) והסייעת(39 פרזון) באמצעות פרקליטות מחוז צפון.

משטרת ישראל רואה בחומרה התעללות בקטינים או בחסרי ישע בפרט על ידי מי שהופקד להיות אחראי על שלומם של אותו ציבור שאין ביכולתו להגן על עצמו או לדווח על מה שקורה לו והיא פועלת נמרצות כדי למצות את הדין עם האחראים.

מהפרקליטות נמסר:" פרקליטות מחוז צפון (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד יערית פנחס (40) ממושב פרזון וכרמית קון (50) ממושב רם-און בגין התעללות ותקיפות קטינים במעון היום "אפרוחים" במושב חבר.

על פי כתב האישום שהגישה עו"ד חני עזרא, הנאשמת יערית פנחס שימשה כמטפלת במעון "אפרוחים" והנאשמת כרמית קון שימשה כאחראית על צוות המעון וכמטפלת. במעון טופלו 23 פעוטות בגילאי מספר חודשים ועד 3. במסגרת עבודתן כמטפלות בפעוטות הנאשמות נהגו הנאשמות לסטור לפעוטות, להטיח את גופם, לטלטל, להרים את הפעוטות באלימות ולהשליך על הרצפה.

לנאשמת יערית מיוחסים 9 אישומים בעבירות של תקיפת קטין או חסר-ישע, לנאשמת כרמית מיוחס אישום אחד בעבירה של התעללות בקטין על ידי אחראי. כמו כן, מיוחסים 2 אישומים נוספים בעבירות של תקיפת קטין או חסר-ישע.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות