19.01.2022

יום רביעי

היכל בית המשפט המחוזי חיפה
בית המשפט המחוזי חיפה

כתב אישום הוגש נגד מוחמד סואעד תושב שפרעם בגין רצח אבראהים בלקיס (29) תושב חיפה

לפי כתב האישום, שהגישה עו"ד ענת שטיינשניד,  בין הנאשם לבין המנוח, הייתה היכרות מוקדמת, ולאחרונה היחסים ביניהם נעכרו.  בחודש נובמבר 2021, החליט הנאשם ואחרים, שזהותם אינה ידועה למאשימה, לירות על המנוח ולגרום למותו. בהמשך להחלטה, המתינו הנאשם ואחד האחרים ליציאתו של המנוח מעסק של נרגילות, אך מאחר שהמנוח לא יצא מהעסק, עזבו הנאשם והאחר את המקום. בהמשך הצטיידו הנאשם, ועוד שלושה אחרים שזהותם אינה ידועה למאשימה, בשני אקדחים. בהמשך לתכנית, נסע הנאשם מספר פעמים, בסמוך לדירת המנוח, החנה את רכבו בסמוך לדירה, ותצפת על רכבו של המנוח, והמתין להגעתו. בהמשך, המנוח ירד מדירתו ופגש בחברו. עוד בהמשך, המנוח נכנס למושב הנהג והניע את הרכב, ואילו חברו התיישב במושב שליד הנהג. הנאשם, עדכן טלפונית את האחר אודות צעדיו של המנוח ועזב את המקום.

במקביל, הגיעו האחרים באמצעות רכב נוסף, שניים מהאחרים יצאו מתוך הרכב הנוסף כשפניהם מכוסות, רצו לעבר רכב המנוח, ובהיותם במרחק קצר ממנו, ירו מהאקדחים לעבר המנוח וחברו, לא פחות מ-15 יריות. החבר אשר נפצע משני קליעים באמה השמאלית, הצליח להימלט מהרכב ושניים מהאחרים, ירו לעברו מספר כדורים נוספים בכוונה לגרום למותו. המנוח נפגע ממספר רב של קליעים שחדרו לגופו וגרמו למותו.

במהלך נסיעתו של הנאשם ממקום הירי,  הוא השמיד את כרטיס הסים של הטלפון איתו שוחח עם האחר.

התיק נחקר ע"י היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חיפה

כתב האישום מייחס לנאשם בנוסף לעבירת רצח בנסיבות מחמירות גם ניסיון רצח, נשיאה והובלת נשק שלא כדין והשמדת ראיה"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עיריית קריית מוצקין זוכת חמשת הכוכבים במקלוט ומיגון ממשיכה בהיערכות למיגון ומציבה מיגוניות בגני הילדים

ראש העיר, חיים צורי: ״הבטחון והבטיחות שלכם חשובים לנו״ ״האומיקרון לא יעצור אותנו מלהשקיע והפעם הצבנו מיגוניות כחלק מהיערכות לחירום בגן הילדים ורה ויצמן״, אמר

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות