21.05.2022

שבת

אילוסטרציה

כתב אישום הוגש נגד איתי בן עמי (21) תושב קרית ים בגין רצח משה אלנקווה (42) ז"ל

לפי כתב האישום, שהגיש עו"ד טל עופר, הנאשם ושניים מחבריו בילו ביחד ליד בריכה בקרית ים,  שם שהה באותה העת המנוח. כאשר הבחין המנוח בנאשם, וחבריו, התקדם לעברם וכשהגיע אליהם נעמד מולם וטפח קלות על כתפיהם של חברי הנאשם. אחד החברים אמר למנוח שהוא שיכור ושעדיף שילך בדרך שלו והם בדרך שלהם. בשלב זה שלף הנאשם סכין מכיסו ודקר את המנוח בעוצמה, דקירה אחת, בבית החזה.

מיד לאחר מכן שני החברים, שלא הבחינו בכך שהנאשם דקר את המנוח וסברו שהיכה אותו באגרוף, הדפו את הנאשם מעל המנוח, אמרו לו שאין צורך להרביץ למנוח כי הוא לא עשה להם דבר, שהמנוח לא בא לריב, ושעליהם ללכת מהמקום. שני החברים המשיכו לשוחח עם המנוח מספר שניות, אמרו לו שהם מצטערים על מה שהנאשם עשה, והחלו ללכת יחד עם הנאשם רחוק מהמנוח.

בשלב הזה סיפר הנאשם לחבריו שהוא דקר את המנוח, חבריו של הנאשם, שהופתעו ממעשיו, עזבו אותו, ניגשו למנוח שבשלב זה התמוטט, והזמינו למקום כוחות הצלה. הנאשם הלך מהמקום וזרק את הסכין לפח אשפה.  כוחות מד"א שהגיעו לזירה ביצעו החייאה ממושכת במנוח, והעבירו את המנוח לבית החולים רמב"ם, שם נפטר לאחר יומיים מהאירוע. 

התיק נחקר ע"י  תחנת משטרת זבולון

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות