28.01.2022

יום שישי

אילוסטרציה

כתב אישום הוגש נגד אחמד אל דחל (26) וסאמר חפאג'ה (33) בגין רצח מהראן מוגרבי ז"ל מחיפה

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד אחמד אל דחל (26) וסאמר חפאג'ה (33) בגין רצח מהראן מוגרבי ז"ל מחיפה. 

על פי כתב האישום שהגישו עו"ד חאלד חכרוש ועו"ד צחי נמירובסקי, בין הנאשם אל דחל ולמנוח התגלע סכסוך. אל דחל סבר שהמנוח דקר אותו והחליט עם חפאג'ה לירות על המנוח ולגרום למותו. על מנת להוציא את ההחלטה מן הכוח אל הפועל פנו הנאשמים לאחר וביקשו ממנו להעביר להם אקדח אותו החזיקו בצוותא חדא בבניין המגורים של האחר.

בהמשך לבקשת הנאשמים, יצא האחר מביתו, רכוב על אופניים חשמליים כשהוא נושא ומוביל את האקדח, מסר את האקדח לנאשמים והמשיך ברכיבה. בסמוך לכך, יצא המנוח מסמטה הסמוכה לביתו, לרחוב כשהוא רוכב על אופניים חשמליים, והחל לרכוב אחרי האחר, אשר רכב אף הוא באותו מקום. באותו הזמן או בסמוך לכך, נסעו הנאשמים  ברכבם הבחינו במנוח שרכב על האופניים, פגעו בו באמצעות הרכב והפילו אותו מהאופניים, חפאג'ה ירד מהרכב ירה לעבר המנוח לפחות תשע יריות, ממרחק קצר, בכוונה לגרום למותו והנאשמים נמלטו מהמקום. האחר אשר היה בקרבת מקום וצפה במתרחש נמלט לביתו. המנוח הובהל למרכז הרפואי רמב"ם, ושם נקבע מותו.

כתב האישום מייחס לנאשמים עבירה של רצח בנסיבות מחמירות והחזקה, נשיאה והובלת נשק.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות