21.04.2021

יום רביעי

קרדיט: דוברות המשטרה

כתב אישום הוגש השבוע כנגד הנאשם בן 43 שתקף את בן זוגה של ביתו בגלל שלא הכיר את הקשר ביניהם

חטיפה, איומים ותקיפה בנסיבות מחמירות הם חלק מכתב האישום שהוגש השבוע כנגד הנאשם בן 43 שתקף את בן זוגה של ביתו בגלל שלא הכיר את הקשר ביניהם

בעקבות מידע שהתקבל במשטרת ישראל לפיו  הקורבן (22) נחטף והותקף על ידי חשוד תושב הכפר על רקע רומנטי , חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירה והצליחו לאתר הנאשם .
מהחקירה עלה כי ביתו של הנאשם ובן זוגה  ניהלו מערכת יחסים רומנטית במשך כחצי שנה ללא ידיעתו .
 מרגע הפרידה בניהם וגילוי הקשר הרומנטי מחליט הנאשם ללכת לתקוף את הקורבן כאשר הוא חמוש בסכין .
הנאשם זיהה את הקורבן יושב ברכב בחנית ביתו , נכנס לרכבו ,מצמיד את הסכין לגרונו ותוך איומים דורש ממנו להתחיל בנסיעה .


בהגיעם לשטח פתוח תוקף הנאשם את הקורבן בעזרת הסכין ופוצע אותו פציעות חמורות .
 הקורבן מתפנה לקבלת טיפול רפואי ללא הגשת תלונה במשטרה . מרגע קבלת הארוע מבית החולים, במשטרת ישראל בוצע חקירה יסודית שבסופה הוגש כתב אישום באמצעות פרקליטות מחוז צפון כנגד הנאשם ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין חטיפה לשם חבלה חמורה , חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ואיומים.


משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה למגר התנהגות בריונית ואלימה מכל סוג שהוא גם במקרים בהם הקורבן חושש לדווח עליהם. משטרת ישראל במסגרת מאמציה להגברת הביטחון האישי פועלת למיצוי הדין עם אותם עבריינים וקוראת לקורבנות עבירה לדווח לה מיד על כל עבירה! הניסיון המצטבר מלמד כי החשש וחוסר שיתוף הפעולה עם המשטרה אינו מבטיח דבר ואינו מונע את התקיפה הבאה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות