18.05.2022

יום רביעי

ד''ר ריאד חדאד עם ההצטיינות המיוחדת צילום: אלי דדון וירון חזן

כרמל – בית חולים מצטיין עם מחלקות ומרצים מצטיינים

בית החולים כרמל ממשיך לבלוט ולהצטיין עם הרופאים הטובים ביותר שהם גם מרצים מצטיינים לדור העתיד של הסטודנטים לרפואה בישראל. בטקס מרשים בנוכחות דיקן הפקולטה לרפואה בטכניון פרופ' אילון רוזנברג ובכירי הפקולטה חולקו תעודות הצטיינות לרופאים המרצים המצטיינים ולמחלקות המצטיינות בהוראת סטודנטים.

49 רופאים בכירים זכו בתעודות הצטיינות ו 5 מחלקות נבחרו כמחלקות מצטיינות בהוראה. בכרמל כמות המחלקות המצטיינות והמרצים המצטיינים הגדולה ביותר בצפון

ביחס לגודלו, ביה"ח כרמל מקבוצת כללית הוא ביה"ח הגדול והמוביל בצפון בכמות המרצים והמחלקות המצטיינות בהוראה בפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה.

באירוע הצטיינות חגיגי באודיטוריום ביה"ח כרמל העניק דיקן הפקולטה לרפואה של הטכניון פרופ' איילון רוזנברג תעודות הוקרה והצטיינות למרצים ולמחלקות המצטיינות בהוראה בכרמל מטעם הפקולטה.
"למרות השחיקה אנו מוצאים כאן בכרמל את חוד החנית של ההוראה וההצטיינות, את הקשב החמלה והחיוך אסור לנו לאבד ואנו חייבים להעביר אותם לדור הבא של הרופאים ", אמר הדיקן פרופ' רוזנברג. "בשמי ושם הסטודנטים ובשם כל החולים שיזכו לטיפול רפואי טוב בעתיד בזכותכם, אני אומר לכם תודה ".

מרצים מצטיינים מכרמל עלו לבימת הכבוד וזכו לתעודת הוקרה אישית מדיקן הפקולטה וממנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג. את כמות המרצים המצטיינים הגדולה ביותר סיפקה מחלקת א.א.ג של כרמל בניהולה המוצלח של פרופ' אילנה דואק עם 9 מרצים מצטיינים, מחלקת הדימות בניהולה של ד"ר נטליה גולדברג עלתה עם 7 מרצים מצטיינים ועוד מחלקות רבות התכבדו בתעודות ובמרצים מצטיינים. בנוסף חלקו בטקס תעודות הוקרה והצטיינות למחלקות המצטיינות בהוראה בכרמל ואלו הן :

מחלקת נשים ויולדות בניהולו של פרופ' עופר לביא

מחלקת א.א.ג וניתוחי ראש וצוואר בניהולה של פרופ' אילנה דואק

המחלקה הנוירולוגית בניהולה של ד"ר סיון בלוך

המחלקה הקרדיולוגית בניהולו של פרופ' אבינעם שירן

ופגיית בית החולים בניהולה של ד"ר קרן לביא

בנוסף זכו לתעודות הצטיינות עוד 7 טיוטורים – רופאים בכירים המלווים אישית את הסטודנטים לרפואה במהלך ההכשרה הקלינית שלהם במחלקות.

הגדילה לעשות ובלטה באירוע ד"ר סיון בלוך מנהלת המחלקה הנוירולוגית של כרמל. 

ד"ר בלוך נקראה לבימת הכבוד 3 פעמים ברציפות.

פעם כמרצה מצטיינת בהוראה, פעם נוספת כמנהלת מחלקה מצטיינת בהוראה ובפעם השלישית כטיוטורית מצטיינת.

פרופסור דואק עם כמות המצטיינים הגדולה ביותר צילום: אלי דדון וירון חזן


"צוות המחלקה הנוירולוגית שלנו מוקיר על הזכות ללמד את דור העתיד של הרופאים בארץ ", אמרה ד"ר בלוך. " אנו מקבלים מספר סבבים של קבוצות סטודנטים של הטכניון וחושפים אותם לנפלאות המקצוע במחלקה הנוירולוגית ובמרפאות הנוירולוגית השונות. במקביל ללימוד רזי המקצוע, כולל הבדיקה הנוירולוגית המרתקת שחשיבותה באבחון מטופל לא יסולא בפז, אנו שמים דגש על היחס למטופל ומשפחתו ועל חשיבות  עבודת הצוות בכל מקצועות הרפואה, הסיעוד והמקצועות הפרא רפואיים ".

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לדיקן הפקולטה על ההוקרה למצטייני כרמל ואמר
" כולנו שותפים בהקמת הדור הבא של הרופאים. אנו משקיעים בתהליך שאת סופו נוכל לראות וליהנות מפרותיו רק בעוד 10-12 שנים. ההשפעה שלכם כמרצים ומנטורים על שנבחרתם אתם המצוינים שבמצטיינים, כולנו בכרמל גאים בכם ומחזקים את ידכם להמשיך ללמד ולהצליח"

במהלך הטקס זכה ד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה הכירורגית ב' של כרמל בפרס ההצטיינות היוקרתי של הטכניון ע"ש פרופ' גדעון אלרעי ז"ל. את הפרס העניקו לו דיקן הפקולטה ופרופ' עליזה שנער. " ד"ר חדאד מכרמל נמצא ראוי לקבל את פרס המצוינות כהערכה על מעורבותו רבת השנים בקידום החינוך הרפואי בפקולטה לרפואה בטכניון.

עם פרופסור שירן בביקור במערך הקרדיולוגי צילום: אלי דדון וירון חזן

ד"ר ריאד קיבל על עצמו להיות יו"ר החוג לכירורגיה בפקולטה והוא מוביל פרויקטים ותוכניות רבות לשדרוג והעצמת הסטודנטים לרפואה ", הודו לד"ר חדאד נציגי הפקולטה.

גם פרופ' משה פליגלמן ששימש עד לאחרונה כמנהל המערך הקרדיולוגי בכרמל וסגן הדיקן להוראה בטכניון ופרש לגמלאות זכה להוקרה מיוחדת ממנהל ביה"ח ד"ר גולדברג

שהעניק לו תעודת הוקרה והערכה מיוחדת.

" פרופ' פליגלמן השקיע את כל כולו ברפואה הציבורית וביה"ח כרמל היה בתו.

פרופ' פליגלמן נושא עימו קריירה מפוארת עם רפואה קלינית ומחקרים פורצי דרך והוא פעל רבות בשדה החינוך בפקולטה ", אמר ד"ר גולדברג. 

פרופ' פליגלמן משמש כעת כמנטור  ומחנך בתוכנית מיוחדת לחינוך והעצמת הרופאים הסטז'רים בכרמל.

בטקס נכחו והשתתפו גם סגן הדיקן פרופ' ירון הר שי מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית בכרמל. ראש המחלקה להוראה וחינוך רפואי בפקולטה ד"ר רחלי נווה. יו"ר הסטודנטים לרפואה בפקולטה גל מלכיאלי, והוא הופק בהצלחה ע"י חווה גולדנברג ממונת פנ"צ בכרמל.

בתום חלוקת תעודות ההצטיינות הגיעו פרופ' רוזנברג וצוותו לביקור וסיור מקצועי במערך הקרדיולוגי, הם התרשמו מאיכות המערך ושמעו על הפעילות הגדולה והמגוונת שבו, ממנהל המערך פרופ' אבינעם שירן. המערך הקרדיולוגי של כרמל מעניק מעל 10,000 יעוצים קרדיולוגים מקצועיים בביה"ח, ומקיים מעל 15,000 ביקורי מרפאה בכל חיפה והצפון.

" המערך הרב תחומי והמחלקה הקרדיולוגית שלנו בכרמל הם מהמחלקות הגדולות והמקצועיות בישראל. אנו משלבים כאן כוחות מכל מקצועות הקרדיולוגיה כדי להעניק לחולה את הטיפול ההוליסטי והמעטפת הרפואית המקצועית והטובה ביותר",

אמר פרופ' שירן

דיקן הפקולטה פרופ' רוזנברג הודה לפרופ' שירן על הביקור במערך ואיחל לו ולצוותים המשך הצלחה והוראה מוצלחת לדור העתיד של הרופאים בישראל.

סיוון בלוך 3 תעודות הצטיינות צילום: אלי דדון וירון חזןמערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות