18.05.2022

יום רביעי

ד''ר בני רביב בתרגיל צילום: אלי דדון וירון חזן

כרמל בטוח יותר

כחלק ממוכנות בית החולים כרמל לאירועי רבי נפגעים ואירועים ביטחוניים

נערך השבוע תרגיל פינוי מחלקות גדול בבית החולים.

במסגרת התרגיל תרגלו הצוותים תרחישים מורכבים ושונים של הדמיית נפילת טילים על בית החולים, פגיעות במחלקות, טיפול בתשתיות חירום, טיפול ופינוי מטופלים, פינוי מלווים ואנשי צוות פצועים, וכן חבירה עם גורמי החירום מחוץ לבית החולים כמו מד"א, כיבוי אש פיקוד העורף, העיריות מסביב עוד.

בתרגיל השתתפו נציגים בכירים מפיקוד העורף בפיקוד ראש מדור היערכות בתי חולים צפון. 

בנוסף לצוותי המחלקות המתורגלות נטלו חלק בתרגיל גם צוותי הביטחון של בית החולים, עובדי האחזקה, מחלקת שינוע, המערך הלוגיסטי ומחלקת ביטחון של בית החולים, וכן מהנדס בית החולים.

בסיכום התרגיל שיבחה רב סרן וריאט מפיקוד העורף את בית החולים והצוותים המקצועיים הרבים שחברו יחד  על הרצינות שהפגינו בהכנות לתרגיל ובתרגיל עצמו ועל המקצועיות הרבה  שהפגינו.
 

צוותי התרגיל צילום: אלי דדון וירון חזן

אחראי תחום שעת חירום בכרמל סגן מנהל בית החולים ד"ר בני רביב: 

"מטרת התרגיל היא שמירת כשירות בית החולים למתארי החירום השונים, שלצערנו הם רלוונטיים מתמיד במציאות הביטחונית בה אנו חיים. 

כחלק משגרת שעת חירום של בית החולים וההערכות הקבועה אנו מקפידים על ביצוע תרגילים באופן מסודר לאורך כל השנה  כדי לשמור על ריענון הצוות והתנסות במקרים בצורה הכי קרובה למציאות.

אני מודה לכל הצוותים הרבים מבית החולים מכלל הסקטורים שהתגייסו באופן מלא לטובת העניין, בתרגיל עצמו ובהכנות הרציניות שבוצעו לקראתו, ובפרט לצוות שעת חירום של בית החולים, שעמלו על ההכנות לתרגיל והתיאומים הדרושים לקראתו". 

ההכנות והפקת התרגיל רוכזו על ידי אחראית שעת חירום בבית החולים, מרינה ניחנביץ' ומזכירת ועדת שעת חירום, מיכל לוי. 

צוות המחלקה בתרגיל צילום: אלי דדון וירון חזן
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות