23.06.2021

יום רביעי

כרמליסט" מחלק ציונים במשחק העונה

אבינעם פורת

אבינעם פורת

אבינועם פורת מבכירי עיתונאי הספורט בארץ. סיקר 8 אולימפיאדות, מונדיאל ואירועי ספורט בינלאומיים רבים. 40 שנות עיתונות

המצטיין: אצילי. מעולה במאני-טיים: שרי

רק  קבוצה אחת יכולה להדיח את מכבי חיפה מזכייה בתואר האליפות אחרי עשור צחיח. זו מכבי חיפה עצמה אם וכאשר תבעט בדלי שמילאה כשנותרו רק 9 נקודות בקופה.

כמו שחיפה נראית העונה, לא נראה שזה יקרה. אם היא יצאה מהלם ה-2:0 בבלומפילד, במשחק הכי חשוב של העונה, וכמעט ניצחה, היא תוכל  לסיים כאלופה. ואלופה ראויה  ברק בכר, על סף כניסה לרשימת מאמני כל הזמנים כבר בגיל 42 יידע להכין את שחקניו לפינאלה.

ג'וש כהן 6.5.

פחות טוב מאשר במשחקים הקודמים לאחרונה שבהם הוכיח כושר מצוין.  היה לו  חלק באשמת ספיגת השער הראשון, כשהדף רע את כדור הקרן של יונתן כהן.  אין לכך קשר להיותו של סאן מנחם מחוץ למגרש ו/או  השאלה  אם איתן טיבי נגע או לא נגע בידו. לג'וש הייתה גם הסתבכות קלה בהדיפה במחצית השנייה שאחריה השתלט על הכדור. יחד עם זאת הוא עצר נפלא כדור חזק עם כתובת ברורה, שער,  של אלכסנדר פשיץ, והתאושש באופן מלא מנסיבות ספיגת השער הראשון.

רז מאיר _ 6.5. 

המשחקים האחרונים, אחרי פציעתו, נתנו את האישור שהוא ראוי להיות המגן הימני הקבוע של הירוקים בשנים הקרובות. לוחם, מהיר, תוקף. משחק משודרג בהשוואה לדגם הקודם  שלו. התקווה גדולה משום שדומה כי הוא נמצא עדיין רק בחצי הדרך למיצוי הפוטנציאל.

בוגדן פלאניץ'. _6.

סרבי מעורב: מצד אחד, יש לו טעות אחת או שתיים בהרבה משחקים. מצד שני _ המנהיגות, היכולת לקום אחרי  משגה, להיות המבוגר האחראי, ובמיוחד משחק הגובה הפנטסטי עושים הבדל. גם בהתקפה.  בישל בהסטת ראש אופיינית לדוניו שהמשיך פנימה  בשער שפתח מחדש את המשחק.

עופרי ארד _ 6

משחק סולדי. התרגל למעמדו החדש.  דרוש אצלו שיפור במשחק ההתקפה לרמתו של פלאניץ'.

סאן מנחם _ 6.

פתח בצורה עצבנית אך אחר-כך השתפר מאוד. לא תמך  כהרגלו בהתקפה אלא רק בעקבות המעבר לשלושה בלמים עם כניסת רמי גרשון

נטע לביא 7.

עוד משחק סולדי, מנהיגות, דיוק. מתקל נהדר. הפעם חסר מאוד אצלו האלמנט של משחק ההתקפה.

מוחמד אבו-פאני6.5  . 

קצת פחות טוב ממשחקים האחרונים, אך עדיין עוצמתי ונייד מאוד בקישור. מתי כבר תבקיע, אבו פאני? הגיע הזמן לשדרוגים.

צ'ארון שרי  7.5 (79, הוחלף ע"י יאניק ווילדסחוט).

מי אמר שהוא נעלם במשחקים מכריעים? הפעם הוא היה דומיננטי מאוד. בכושר מצוין.  משמעותי מאוד  להשאיר את דקות ההלם מאחור. גם הבקיע שער נהדר. בכושר הכי טוב מאז הגיע לחיפה

עומר אצילי _ 8 (71, הוחלף ע"י.רמי גרשון).

עוד בישול בנחישות, ותחילת בניית מהלך השער הראשון בהגבהה לראשו של פלאניץ'..  מועמד למקום הראשון בתחרות מאסטר-שף.  יותר נייד, אחראי ומדויק. גרסה משופרת לשחקן שהיה שותף בכיר לשתי אליפויות במכבי ת"א. אין ספק כי מבחינה מקצועית ההחלטה להביאו מתגלית כקריטית

דוניו _ 7 (79, רוקאביצה)

חית רחבה מהסוג המסוכן. תנועה נהדרת ונכונה. מביא עצמו להרבה מצבים, ושיפור נוסף במיומנות הסיומת יעלה אותו לדרגה  אירופית.  רחוק מאוד מלהיות ברירת מחדל, אלא להיפך..

דולב חזיזה _ 6.5 (94, יובל אשכנזי).

עבד הרבה, דייק, ופעם אחת הביא את כשרונו כבועט לשער לידי ביטוי: הבעיטה הנהדרת מ-20 מ' למשקוף שערו של דניאל טננבוים. לא אהבתי את הטרוניות כלפי השופט אחרי הפגיעה בו _ גם אם נפגע. לא מתאים לך, חזיזה..

.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות