24.06.2021

יום חמישי

אילוסטרציה. קרדיט משטרת ישראל

כרמליסט מדווחים : מסוק משטרתי איתר התקהלות בקיום חתונה על גג בית

שוטרי משטרת ישראל יחד עם המסוק המשטרתי איתרו על גג בית חתונה בהשתתפות כ-150 אורחים- החתן והאב זומנו לתחנת המשטרה

שוטרי משטרת ישראל מובילים בימים אלו את המאמץ הלאומי למניעת התפשטות נגיף הקורונה ובתוך כך פועלים יום יום, ערב ערב למען שלום הציבור, בריאותו ובטחונו בכל האמצעים הקיימים ברשותם.

אירועים משפחתיים וחברתיים המוניים הם מוקד בולט להדבקות המוניות בנגיף הקורונה ונוגדים את ההנחיות הקיימות שאושרו על ידי הדרג המדיני.

בתוך כך איתרו השוטרים בסיוע מסוק משטרתי בכפר בענה חתונה שהתקיימה על גג של בית מגורים בהשתתפות של כ-150 אורחים. המסוק איתר את החתונה ועם הגעת הניידות למקום החלו האורחים להתפזר במהירות. השוטרים הגיעו למקום והבחינו בעשרות שולחנות מלאים באוכל, בעשרות אורחים הישובים לצידם וסועדים וכן במלצרים. לחתן ולאב נרשמו דו"חות בגין ההפרות ונאמר להם,כי לא דיי באלכוג'ל והם זומנו לתחנת המשטרה לחקירה. האורחים פוזרו.

רק יחד ננצח את הנגיף

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות ולהוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומם משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. משטרת ישראל תמשיך בפעילות מוגברת במישור הגלוי והסמוי, במטרה לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה. ככל שיעלה חשד לקיומה של עבירה פלילית, משטרת ישראל תפעל בהתאם למדיניות ולהנחיות נגד אותם מפרי צווים על מנת למנוע את הפצת והתפשטות נגיף הקורונה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות