07.07.2022

יום חמישי

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי צילום אייל מן, באדיבות דוברות עיריית כרמיאל

כרמיאל עיר מצטיינת! 91% אחוזי זכאים לבגרויות בכרמיאל מול ממוצע ארצי העומד על 73.5%, ראש העיר משה קונינסקי: "יש לנו בהחלט במה להתגאות"

משרד החינוך פרסם היום את התמונה החינוכית כפי שהיא עולה מנותני השנה הקודמת במערכת החינוך בכרמיאל שמהם עולה, כי כרמיאל נמצאת בתנופה של הישגים חינוכיים וצמיחה בנתונים, כאשר, בכל המדדים שנבדקו נרשם שיפור משמעותי בהישגים הלימודיים.

הנתונים המרכזיים מצביעים על כך ש-91% אחוזי זכאים לבגרויות בכרמיאל מול ממוצע ארצי העומד על 73.5%,
בתחום הבגרויות באנגלית 5 יח' – 51% זכאות לעומת ממוצע ארצי של 41.5%,
בתחום הבגרויות במתמטיקה 5 יח' – 18% זכאות לעומת ממוצע ארצי של 15.5%.

בנוסף, זכאות להסמכה טכנולוגית (מי שלמדו במגמה טכנולוגית, סיימו בהצלחה 3 מגמות שפת אם, אנגלית ומתמטיקה) – 86% בכרמיאל מול ממוצע ארצי של 65%. יתרה מכך, זכאות להסמכה טכנולוגית מצטיינת עם 5 יחידות במתמטיקה ובאנגלית -: 13% בכרמיאל מול 10.5% ממוצע ארצי.

מן הראוי עוד לציין כי המדובר בנתונים של "דור הקורונה הראשון" ולמרות הקורונה תלמידי מערכת החינוך בכרמיאל זכו וזוכים להצלחה גדולה!

ראש העיר משה קונינסקי : "הצבתי את מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות בכרמיאל ואני שמח על כך שההשקעה שלנו גם נושאת פרי וכי בתום שנת קורנה ראשונה ניגשו בוגרינו לבחינות הבגרות והציגו נתונים יוצאי דופן".

ראש העיר הדגיש: "זו ללא ספק תעודת כבוד לעשייה הרבה של הצוותים החינוכיים, מנהלי בתי הספר, צוות מינהל החינוך בעירייה בראשותו של אודי איזק ואנשי החינוך הבלתי פורמלי המייצרים יחד מעטפת חינוכית סביב התלמידים שלנו. יש לנו בהחלט במה להתגאות".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות