23.01.2022

יום ראשון

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי עם מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך אורנה שמחון עם ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

כרמיאל זכתה בפרס חינוך מחוזי ומועמדת לפרס חינוך ארצי

על הזכייה בפרס החינוך המחוזי, בישרה מנהלת מחוז הצפון אורנה שמחון לראש העיר משה קונינסקי, שאמר:
"התמונה החינוכית של העיר מעידה על הישגים גבוהים בכל חלקי המערכת. העובדה שנבחרנו לקבל את פרס החינוך המחוזי היא עוד סממן למה שאנחנו כבר יודעים – יש לנו מערכת חינוך טובה, ערכית וחדשנית, עם מנהלים וצוותי חינוך מסורים ומקצועיים, חינוך בלתי פורמלי יוצא דופן שהולך ומתפתח".

בנוסף על הזכייה בפרס החינוך המחוזי הודיעה שמחון ל קונינסקי על כך שכרמיאל הומלצה ע"י הנהלת המחוז לפרס חינוך ארצי.

משה קונינסקי אמר עוד: "אני מבקש להודות באופן אישי לעובדי ההוראה, מנהלים וצוותי חינוך, לצוות עובדי מינהל החינוך על כל אגפיו, להנהגת ההורים, השותפים שלנו לכל דבר ועניין וכמובן.לראש מינהל החינוך, אודי איזק , המוביל את כל המערכת הזו למצוינות למרות כל האתגרים שבדרך".

ראש העיר משה קונינסקי מדגיש עוד בדבריו: "מרגש לזכות בפרס החשוב הזה, אבל אני מבטיח שאנו לא נשקוט על השמרים ולו לרגע. נמשיך להשקיע ולקדם את מערכת החינוך שלנו לשיאים חדשים ולמצוינות בכל התחומים.

כמו כן, ראש העיר מבקש לציין כי, "לאורך השנה האחרונה, למרות, ובמקביל להתמודדות יוצאת דופן עם מגיפת הקורונה, זכו רבים מבתי הספר בכרמיאל בפרסים וציונים לשבח, כאשר מנהל ביה"ס אורט כרמים אילן פרסטר נבחר למנהל מצטיין וכי, שלושת בתי הספר המקיפים שלנו כרמים, פסגות ואמית זכו לפרסים ולדירוג גבוה. גם נתוני הבגרויות, הנשירה והפעילות בתחום הנוער זכו להערכה רבה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות