23.01.2022

יום ראשון

מימין לשמאל: ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר, מנכלית איגוד ערים ד"ר ליהי שחר ברמן וח"כ לשעבר דב חנין

כנס בנושא משבר האקלים ובהשתתפות ח"כ לשעבר ד"ר דב חנין נערך במועצה האזורית זבולון

הערב התקיים כנס בנושא משבר האקלים במועצה האזורית זבולון.

במרכז הכנס התקיימה הרצאה מרתקת של ד"ר דב חנין, יו"ר פורום הנשיא מטעם נשיא המדינה בה הציג את הנתונים לגבי משבר האקלים והשפעותיו על כולנו.

לאחר מכן התקיימו מעגלי שיח ושיתוף ציבור בנושא.

בקהל נכחו אנשי מקצוע מכלל הרשויות החברות באיגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה.

עמוס נצר ראש מועצה אזורית זבולון: "אני שמח לסכם את הכנס כהצלחה. העובדה שהגיעו תושבים מכל ישובי זבולון, יהודים וערבים, מוכיחה שהנושא חשוב לכולם. כנס זה אינו חד פעמי, אלא חלק מפעילות משותפת שתמשך למימוש היוזמות שהועלו. ביחד מועצה, ישובים, תושבים ואיגוד ערים, נוכל לקדם את נושא איכות הסביבה – על כל חלקיו."

ד"ר ליהי שחר ברמן מנכ"לית איגוד ערים: "הכנס הוא חלק משלל ומגוון רחב של פעולות שאנו שמחים ללוות וליזום במרחב של אזור מפרץ חיפה. משבר האקלים נוכח ומשפיע עלינו בימים אלה באופן ישיר. אני מברכת את משתתפי הכנס וקוראת לציבור להמשיך ולגלות מעורבות על מנת שנוכל לבנות מערך רחב ככל הניתן שיתן מענה להשלכותיו של משבר האקלים. חשוב לזכור, סגירת בתי הזיקוק, המפעל המזהם בישראל, תקדם את יעדי הפחתת הפליטות של מדינת ישראל."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות