20.09.2021

יום שני

בית חולים בני ציון צילום: תמיר אסרף באדיבות דוברות בני ציון

כניסת מבקרים למרכז הרפואי בני ציון, תתאפשר החל מהיום רק לבעלי תו ירוק : מחוסנים, מחלימים, או למציגי בדיקת קורונה שלילית

מהנהלת המרכז הרפואי בני ציון נמסר עוד כי, לא תתאפשר כניסה לבית החולים למי שאינם עומדים בתנאים ובהנחיות אלה יחד עם הצגת תעודת זהות.

במרכז הרפואי בני ציון מבהירים כי, יינתנו טיפולים רפואיים וסיעודיים כמקובל.

יתרה מכך, הכניסה למרכז הרפואי בני ציון, תתאפשר למי שאינם עונים על הדרישות – מחוסנים, אן בעלי תעודת מחלים אך ורק עם הצגת תוצאת בדיקת קורונה שלילית (PCR ), שבוצעה ב -72 השעות האחרונות או בהצגת בדיקה מהירה (אנטיגן) בתוקף ל 24 שעות.

מן הראוי עוד לציין, כי החולים שיגיעו לחדר המיון , למחלקת יולדות או הורה שילווה את ילדו למיון ילדים, לא יחויבו בהצגת תו ירוק.

זאת ועוד, כניסת מבקרים או מלווים מתחת לגיל 12, לא תתאפשר לאחר השעה 15:00.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "החלטנו על צעדים אלה מתוך דאגה ורצון לשמור על בריאותם הן של המטופלים והמאושפזים והן על הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח ואנחנו משוכנעים שהנחיות אלה, תתקבלנה בהבנה. אנו נמשיך להעניק את מיטב הטיפולים הרפואיים והסיעודיים כמקובל".

ד"ר אוהד הוכמן צילום: מיכה בריקמן באדיבות דוברות בני ציון
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות