24.07.2021

שבת

בתמונה: צוותי מכבי השונים זוכים לתעודות ההוקרה מהנהלת מכבי שירותי בריאות. צילום: מכבי

כמה עוצמה יש במילה "תודה"

למעלה מאלף מכתבי תודה מהמטופלים לצוותים הרפואיים התקבלו בשנה האחרונה במחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות • ד"ר קאופמן: "מסמלים את רוח מכבי האמיתית"

תודה. כמה עוצמה יש במילה אחת. כמה כוח ורגש. תקופה מאתגרת עוברת על כולנו, על אחת כמה וכמה על הצוותים הרפואיים הנמצאים בחזית המאבק בנגיף הקורונה. כשהתודה מגיעה מהמטופלים, מתעצמת גם תחושת המחויבות כלפיהם. בכדי להביע הערכתם, בהנהלת המחוז של מכבי בצפון יצאו בשבוע האחרון להוקיר את הצוותים הרפואיים במרחבי הצפון על פועלם. ראש מחוז הצפון, ד"ר גלית קאופמן, וההנהלה הרפואית בראשות ד"ר אייל פורמן, ד"ר ריזאן סח'ניני וד"ר חנה קאופמן יצאו לשטח לבקר את הצוותים הרפואיים בהפתעה במרפאות השונות ברחבי הצפון והעניקו להם תעודות הוקרה על טיפולם המסור וההירתמות בכל תקופת הקורונה. 

על פי נתוני מכבי, בשנה האחרונה זכו הצוותים הרפואיים לקבל למעלה מאלף מכתבי תודה, כשאת מירב המכתבים זכו לקבל, רופאי המשפחה, המזכירות הרפואיות וצוותי האחיות. "אני ואשתי בני 80, מביעים הערכתנו העמוקה לרופא על טיפולו המסור בבני" כתב אחד המטופלים. "במשך התקופה ההזויה הזאת מצאתי במרפאה צוות רפואי עם המון סבלנות ואמפתיה, כן ירבו"-כתבה מטופלת אחרת. "לא יכולתי לבחור אחות טובה יותר, אשמח אם תוכלו למסור לה הערכתינו על שירות מלא באהבה"-.

בתמונה: צוותי מכבי השונים זוכים לתעודות ההוקרה מהנהלת מכבי, קרדיט צילום: מכבי שירותי בריאות

מקצוע כל אחד יכול לרכוש, אבל אכפתיות, אנושיות, חום ואהבה, מסירות ושקיפות הם לא דברים שניתן לראות בכל מקום ואצל כל אדם. למרות המצב המורכב במדינה ותקופה לא ברורה, חשוב מכל כי גם בתקופה כה מאתגרת הציבור מביע הערכה ואמון בצוותים הרפואיים ומבין שהוא נמצא  בידיים טובות. 

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן:" הצוותים הרפואיים במחוז הצפון מסמלים עבורנו את רוח מכבי האמתית שבאה לידי ביטוי בהשקעה אדירה, מסירות אינסופית ונתינה ללא תנאים. מכתבי ההערכה הרבים מעידים על עבודתם ונאמנותם למאות אלפי מטופלים בצפון שזוכים מדי יום לקבל טיפול אמפטי ומלא בחמלה. עבורנו המטפלים הם המרכז, תפקידנו לגייס את הטובים ביותר, לתמוך בהם ולסייע על מנת לייצר מענה רפואי מצוין בסטנדרטים של מכבי. היום אנחנו מביעים הערכתינו לצוותים הרפואיים המצוינים הפרוסים על פני המחוז כולו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות