01.08.2021

יום ראשון

אילוסטרציה. FreePik

כללית מציעה פיתרון: אימון כושר ותזונה מושלמים

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

כללית מציעה פתרון מעולה לשמירה על הבריאות גם במגבלות הקורונה

לקוחות כללית מושלם ופלטינום נהנים מחבילה של עד 10 מפגשים עם מאמני  כושר ועד 3 מפגשים עם יועצי תזונה שמגיעים עד לבית המטופל בשעות הנוחות להם

ד"ר לילך צולר, המנהלת הרפואית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: אנו עדים בקהילה להשפעה קשה של תקופת הקורונה והמגבלות שנגזרות ממנה על מצבם הבריאותי  של המטופלים שלנו.  הסגר, מגבלות התנועה והמגבלות החברתיות, כפו על כולנו שינוי אורחות חיים לא רצוי והפחתה משמעותית בפעילות הגופנית. 

הצוותים במרפאות נתקלים ביותר מקרים של סוכרת לא מאוזנת, לחץ דם גבוה, עליה במדדי שומנים בדם, עליה במשקל של מטופלים וכן עליה בתלונות על בעיות רגשיות וכאבים אורטופדיים. השירות החדש בא לסייע למטופלים לחזור לשגרה בריאה המשלבת תזונה נכונה ופעילות גופנית ומותאם לאפשר זאת תחת מגבלות התקופה במפגש אישי עם מדריך כושר או תזונאית ותפירת תוכנית מותאמת אישית למטופל ולסביבתו.

 השירות ניתן בפריסה ארצית על ידי נותן שירות בהסכם אשר נבחר בקפידה במכרז. הוא מיועד לבני 18 ואילך ונערך בהתאם להנחיות משרד הבריאות בנושא הקורונה, בהשתתפות עצמית של 50 ₪ למפגש.

אפשר להזמין חבילה מלאה של כל מפגשים או חבילה חלקית, בהתאם להעדפות אישיות. 

לדברי ד"ר יגאל הקסלמן, המנהל הרפואי של כללית מושלם: "אימוץ אורח חיים בריא המבוסס על פעילות גופנית והקפדה על תזונה מתאימה הוכחו מחקרית כמסייעים במניעת מחלות ולהטבה במצב תחלואה קיימת לכן אנו, בכללית ובכללית מושלם, יזמנו מהלך שנועד להנגיש שירות חשוב זה. 

הכיסוי החדש יעניק ללקוחותינו כלים לאימוץ ולניהול אורח חיים בריא לטווח ארוך.


 ניתן לזמן אימון כושר באמצעות זימון טלפוני 03-5688881.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות