05.08.2021

יום חמישי

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, יחד עם בני משפחתו של אלי נחמיאס ז"ל. קרדיט צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

כיכר על שם אלי נחמיאס ז"ל נחנכה בחיפה

בצומת הרחובות טרומפלדור והגליל נחנכה היום (א') כיכר על שמו של חבר מועצת העיר וחבר ועד שכונת נווה-שאנן לשעבר, ד"ר אלי נחמיאס ז"ל

במפגש הרחובות טרומפלדור והגליל שבשכונת נווה-שאנן נחנכה הערב (ראשון, 13.12) כיכר על שמו של ד"ר אלי נחמיאס ז"ל, מי שכיהן במשך שנים רבות כחבר מועצת העיר חיפה, כחבר ועד שכונת נווה-שאנן ואשר כתב ספרים ומאמרים רבים על חיפה.


במהלך חייו פעל נחמיאס רבות לקידומה ולפיתוחה של שכונת נווה שאנן, בה התגורר. בנוסף, פעל נחמיאס לרווחת העובדים בשורה של תפקידים אותם מילא ב"הסתדרות", בה עבד לאורך שנים.
בטקס, בו השתתפו בני משפחתו של נחמיאס, ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם ומוזמנים נוספים, אמרה ראש העיר, כי: "היכרותו העמוקה של אלי את העיר חיפה משתקפת בכל אחד מכתביו, ספריו ומאמריו. את אהבתו לחיפה ניתן היה לזהות בקלות בכל אחד ואחד מהם. בימים אלה אנו מציינים את חג החנוכה – חג של שמחה, של נתינה ושל אור. אלי ז"ל זכה, במעשיו הטובים, להאיר משפחות רבות, מתוך ערך הנתינה, אשר שנים רבות שימש  כ"נר לרגליו"".

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה


בסיום הטקס העניקה ראש העיר לבני משפחתו של נחמיאס תעודת הוקרה והסירה יחד עימם את הלוט מעל לשלט הכיכר, אשר תיקרא מעתה "כיכר אלי נחמיאס".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

אורחים במסעדת ה-BP חיפה

מסעדת ה-BP המיתולוגית במפרץ חיפה אירחה השבוע את ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר והמועמד המרכזי להנהגת הליכוד לאחר עידן נתניהו. בנוסף, היום התארח במסעדה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות