03.08.2021

יום שלישי

שימוש לפי ס' 27א' לחוק זכויות היוצרים, אדם הרואה עצמו נפגע מוזמן לפנות להנהלת האתר

"יש כפול מכשירים בת"א ואתם ממשיכים ונותנים למרכז": ביקורת חריפה בדיון ועדת המשנה

ביקורת חריפה בדיון ועדת המשנה לצמצום הפערים בתקצוב שירותי הרפואה על החלטת משרד הבריאות שלא להקצות 3 תקני MRI  שטרם מומשו לפריפריה: "יש כפול מכשירים בת"א ואתם ממשיכים ונותנים למרכז"


במסגרת דיון של ועדת המשנה לנושא צמצום הפערים בתקצוב שירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז, לעניין פריסה לא שוויונית של מכשירי MRI ומכשירי PET-CT בפריפריה, המתקיים כעת, הציגה ד"ר אוסנת לוקסמבורג, ראש חטיבת טכנולוגיות רפואיות במשרד הבריאות כי 3 רישיונות מכשירי MRI שטרם אוישו, הוקצו לשירותי בריאות לאומית, ולבתי החולים קפלן שברחובות ובני ציון שבחיפה, מתוך עמדה שיש להעמיד את השירות לטובת בתי חולים פעילים שלא מחזיקים מכשיר מסוג זה.


יו"ר ועדת המשנה, ח"כ אופיר כץ שקרא להעמיד את הרישיונות לטובת הצפון, הדרום וחיפה תקף את ההחלטה בחריפות: "מה על תושבי הצפון והדרום?! הם לא זכאים לשירות? שוב יש פערים בצפון ובדרום והמכשור לא ניתן פריפריה. לא יכול להיות שתושב פריפריה יחכה כפול או יאלץ לנסוע שעות, כאשר יש כפול מכשירים בת"א ואתם ממשיכים ונותנים למרכז. איפה זה מתחבר לכל מה שאמרת בפתיחה שאתם לוקחים בחשבון את הפריפריה?! האמירות והמספרים לא מתיישבים בפועל".


במהלך הדיון נדרש המשרד להעמיד את תכנונו העתידי לעניין פרישת מכשירי MRI ומכשירי PET-CT ברחבי הארץ.

קרדיט: דוברות הכנסת
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

היערכות משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לקבוצת טורשהאבן מאיי פארו במסגרת הקונפרנס ליג שייערך באצטדיון סמי עופר ביום ה׳ 5.8.21 החל מהשעה 17.00

שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו החל משעות אחה"צ באצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, לצד הסדרת התנועה. המשחק יחל בשעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות