24.06.2021

יום חמישי

קרדיט צילומים דוברות עיריית חיפה

יש כבוד: שלטי לד עם דמויותיהן של כוכבי עבר בכדורגל בסמי עופר

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

יש כבוד – שלטי-לד ענקיים עם דמויותיהן של ארבעה כוכבי עבר בכדורגל, שצמחו וגדלו בחיפה – אייל ברקוביץ', זאהי ארמלי, טל בנין ואלי גוטמן – יוצגו באצטדיון "סמי עופר"

השלטים החדשים ייחשפו לראשונה לקהל הרחב במשחק העונה, שייערך בין מכבי חיפה למכבי תל-אביב, ביום שני, ה-2.11

עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לאנשי התרבות והספורט, שגדלו וצמחו בעיר ואשר הגיעו להישגים מרשימים ברמה הארצית והבינלאומית והביאו לה גאווה וכבוד.

קרדיט עיריית חיפה

לאחר שבחודש שעבר הוצגו ברחבת הפסנתר שבמרכז הכרמל שלטי ענק, עליהם התנוססו דמויותיהן המאויירות של כוכבי תרבות בתחום המוזיקה, אשר גדלו והתחנכו בחיפה – ירדנה ארזי, נסרין קדרי, שירי מימון וסטטיק, הוצבו היום (ה') לכל אורך היציע המזרחי של אצטדיון "סמי עופר" שלטי לד ענקיים, עליהם מופיעות דמויותיהן של ארבעה מכוכבי העבר של הכדורגל הישראלי, אשר גדלו בחיפה והביאו לעיר הרבה גאווה וכבוד – אייל ברקוביץ', זאהי ארמלי, טל בנין ואלי גוטמן. בנוסף הוצב במרכז היציע שלט תלת-מימד ענק, הנושא את הכיתוב MADE IN HAIFA, לציון העובדה כי מדובר בכוכבים מקומיים, שגדלו בחיפה.
שילוט החדש יוצג באצטדיון במהלך כל חודש נובמבר וחשיפתו לקהל תיעשה במשחק העונה, שייערך בין מכבי חיפה למכבי תל-אביב, ביום שני, ה-2.11.

קרדיט עיריית חיפה

בכוונת העירייה והנהלת האצטדיון העירוני להרחיב בעתיד את המיזם ולהציג באצטדיון דמויות נוספות מעולם הכדורגל, כאשר בחירת הדמויות החדשות שיופיעו בו, תיעשה הפעם על-ידי הקהל הרחב, אשר יוכל להציע את הצעותיו באמצעי הדיגיטל השונים של עיריית חיפה ושל האצטדיון – בדפי הפייסבוק ובחשבונות האינסטגרם.  

קרדיט עיריית חיפה

איתמר צ'יז'יק- יו"ר דירקטוריון אצטדיון "סמי עופר": "אנו באצטדיון סמי עופר – מהיפים והמודרניים בארץ, מברכים על השימוש במסכי הלד החדשים ובטריבונות הישיבה כפלטפורמה לפרסום וליצירת אווירה תומכת ספורט גם בימים, בהם לא ניתן לארח את קהל האוהדים באצטדיון החיפאי".

קרדיט עיריית חיפה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות