21.09.2021

יום שלישי

ביקור במרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו. משמאל לימין: ח"כ ולדימיר בליאק, ח"כ טניה מזרסקי ומנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור ד"ר קרן גינת (צילום: בר חיון, דובר ח"כ ולדימיר בליאק)

"יש חשיבות רבה וצורך בסיוע תקציבי על מנת שיהיה ביכולתו של המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו להעניק את הטיפול המיטבי, למטופלים"

כך אמרה היום מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו ד"ר קרן גינת אל"מ במיל' לשעבר ראש החטיבה לבריאות הנפש בצה"ל,
למרכז הקואליציה בוועדת הכספים בכנסת ח"כ ולדימיר בליאק וחברת ועדת הבריאות בכנסת ח"כ טניה מזרסקי (שניהם מיש עתיד) בעת ביקורם במרכז הרפואי.

ד"ר גינת ציינה בפני ח"כ בליאק וח"כ מזרסקי את החשיבות הרבה בהקצאת משאבים כספיים על מנת
שהמרכז הרפואי יוכל להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניו, מצוקת האשפוז, תפיסות הטיפול המתקדמות ומסירותם הרבה של הצוות ועם מצוקת האשפוז במקום ויתרה מכך, "לשפר את תשתיות בית החולים, להמשיך בפעילותו ולהתפתח.תוך שימת דגש על סביבת האשפוז".

ד"ר גינת, סגנית מנהלת המרכז הרפואי ד"ר לורה שרוני ומנהלת הסיעוד איה ארבל סקרו בפני ח"כ בליאק וח"כ מזרסקי את פעילותו של ביה"ח מזור גם במהלך התקופה המאתגרת של מגיפת הקורונה ואת המסירות הרבה של הצוות הרפואי ועובדי המרכז הרפואי הרואים בעבודתם שליחות.

מרכז הקואליציה בועדת הכספים בכנסת ח"כ ולדימיר בליאק וחברת ועדת הבריאות בכנסת ח"כ טניה מזרסקי , הביעו את התרשמותם הרבה מתפקודפ של הצוותים הדונים במרכז הרפואי מזור בעכו, שסיירו במחלקות השונות, נפגשו ושוחחו עם אנשי הצוות הרפואי והסיעודי וגם עם מטופלים,
והביעו את תקוותם שהמשאבים הכספיים שהוקצו לתחום בריאות הנפש בתקציב 2022, יסייעו למרכז הרפואי מזור ויענו על הדרישות. למען רווחתם של המטופלים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות