05.12.2021

יום ראשון

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

ישיבת עבודה בנושא בטיחות בדרכים נערכה בעיריית קריית אתא

הבוקר התקיימה בלשכת ראש העיר יעקב פרץ פגישה בנושא בטיחות בדרכים בה השתתפו נציגי המשטרה ביניהם מת"ח זבולון נצ"מ ניר יונה, מנכ"ל ארגון "אור ירוק" ארז קיטה וצוותי העירייה על מנת לדון בתוכניות הפועלות בעיר ושיתופי פעולה עתידיים המבוססים על ניתוח ומיפוי של הנתונים במטרה לצמצם את מספר הנפגעים מתאונות הדרכים בעיר. 

ע"פ נתוני המשטרה חלה ירידה בשנים האחרונות במספר תאונות הדרכים בעיר  הודות לפעילות עירונית נרחבת הכוללת טיפול בתשתיות, אכיפה מוגברת לרבות בצירים הראשיים ופעילות הסברה במוסדות החינוך להעלאת  המודעות לנושא כבר מגיל צעיר. 

״אני שמח שבקרית אתא מניחים את הנושא על השולחן על מנת להביא תוצאות״, אמר מנכ״ל אור ירוק ארז קיטה. במהלך הדיון סוכם על שיתוף פעולה בין העירייה, אור ירוק ומשטרת זבולון מתוך כוונה לנתח את הנתונים הסטטיסטיים ולאתר את המיקומים הבעייתיים בעיר. 

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ:" במהלך השנים האחרונות נעשו מאמצים רבים והושקעו משאבים אין ספור על מנת להוריד את מספר תאונות הדרכים בעיר ולהטמיע את תוכניות הבטיחות בדרכים בקרב הקהילה כולה . על אף הירידה במספר התאונות בעיר חשוב לנו לנתח את הנתונים ברמה המערכתית  ולתת מענה מקיף בכל מקום בו עלולה להיות סכנה לנהגים ולהולכי הרגל."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות