23.09.2021

יום חמישי

ראש העיר אלי דוקורסקי מעניק תעודה לסימה בוחבוט צילום: דוברות עיריית ביאליק

ישיבת מועצת עיריית ביאליק לזכרו של חבר המועצה יעקב בוחבוט: זכרו יונצח

מועצת העיר קריית ביאליק קיימה אמש (יום ד')  ישיבה מיוחדת לזכרו של חבר מועצת העיר יעקב בוחבוט, שהלך לעולמו בטרם עת ממחלת הקורונה .

הישיבה החלה בדקת דומיה לזכרו ולאחר מכן הוקרן סרטון המציין תחנות בחייו  הן כאיש ציבור והן כאיש משפחה.

במהלך הישיבה נשאו דברים לזכרו של יעקב ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי, אלמנתו סימה בוחבוט, אחיו שלמה בוחבוט , לשעבר חבר כנסת, ראש עיריית מעלות תרשיחא ויו"ר מרכז השלטון המקומי, גיסתו שולה בוחבוט, חברת המשפחה רחל דניאל וחברי מועצת העיר.

בדבריהם ציינו הדוברים את רוחב ליבו של יעקב, את דאגתו לזולת, לנזקקים, למעוטי יכולת ובעלי צרכים מיוחדים.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "המוות גדע את התוכניות הרבות של יעקב בתחום הציבורי שחלקן הצלחנו להוציא אל הפועל, כמו פרויקט "כריך למי שצריך" – פרויקט חלוקת כריכים לתלמידים נזקקים, אותם יעקב הכין במו ידיו, כאשר התייצב מידי בוקר בבית הידידות. פרויקט נוס, שיזם הינו קורס הכנה לפסיכומטרי בעלות סמלית של 500 ₪ בלבד לצעירי העיר המבקשים להמשיך את לימודיהם באקדמיה, שכעת אנו עומדים לפני פתיחת הקורס השלישי. אני נמשיך לקיים את היוזמות הברוכות של יעקב כדי להנציח את זכרו".

סימה בוחבוט: "איבדנו לא רק בעל יקר ואבא מסור אלא איש ציבור שרוחב ליבו ואהבתו לזולת הובילו אותו בכל מעשיו. עבור יעקב להיבחר כחבר מועצה היה סוג של הגשמת חלום כדי להיות במרכז העשייה הציבורית ועזרה לנזקקים".

שלמה בוחבוט: "יעקב עבורי היה אח צעיר שהכרתי רק כאשר הוריי עלו ארצה ממרוקו היות והוא נולד כאשר אני כבר הייתי בישראל. עבורי הוא היה לא רק אח, אלא חבר ויועץ, איש חכם מאין כמותו ואיש אוהב אדם".

ראש העיר אלי דוקורסקי בישר כי העירייה נטעה עץ ביער קק"ל בקריית אתא לזכרו של יעקב בוחבוט והעניק את התעודה לאלמנתו סימה בוחבוט.

את מקומות של עקב בוחבוט ז"ל במועצת העיר ימלא יוסי חזן.

חברי מועצת העיר בדקת דומיה צילום: דוברות עיריית ביאליק
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות