02.07.2022

שבת

ירידה משמעותית בשיעור של כ-23% במספר חולי קורונה המאושפזים במרכז הרפואי בני ציון

ירידה משמעותית בשיעור של כ-23% במספר חולי קורונה המאושפזים במרכז הרפואי בני ציון. בנוסף, חלה ירידה  בשיעור של כ-15% במספר הנדבקים והמבודדים מקרב הצוותים הרפואיים והעובדים בביה"ח

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן : "להערכתנו,  הנתונים המעודדים על ירידה משמעותית במספר המאושפזים במחלקות הקורונה וגם בקרב הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח, נובעים גם בזכות החלטתנו ביום ראשון בשבוע שעבר, החלטה שהיא בתוקף עד עתה  לאסור – מתוך דאגה למטופלים, לצוותים  הרפואיים ולעובדי ביה"ח  – על כניסת מבקרים לביה"ח והיא מותרת גם כעת רק במקרים חריגים ובהם: הורה מלווה לילד, ליווי יולדת, פרידה מבן משפחה במצב סופני ומטפל סיעודי קבוע". 


כזכור ביום ראשון שעבר,  החליטה הנהלת המרכז הרפואי לאסור כניסת מבקרים לביה"ח לנוכח עלייה מדאיגה בנתוני התחלואה והמספר הרב של חולים המאושפזים -77 במחלקות הקורונה בביה"ח. 
 בארבעת מחלקות הקורונה במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים כעת 59 חולים, מתוכם 34 במצב קשה (12 נתמכי הנשמה ומונשמים) ו-22 במצב בינוני. 


מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן :  "האיסור על כניסת מבקרים יחד עם מספר המתחסנים הגבוה נגד וירוס הקורונה מקרב הצוותים הרפואיים  ועובדי ביה"ח בשיעור של למעלה מ-80% עד עתה ושל יותר מ-90%  שהתחסנו נגד שפעת,  מהווים תרומה משמעותית ביותר ואף מכרעת למיצובו של  בית חולים כבטוח, מסייעים וימשיכו  לסייע בהפחתה במספר הנדבקים בקרב מאושפזים ועובדים בביה"ח". 
 מהמרכז הרפואי בני ציון נמסר כי  הערכת מצב מבוצעת מדי יום ובהתאם לרמת התחלואה, יוחלט אם ומתי לבטל את האיסור על כניסת מבקרים לביה"ח וגם אם להרחיב את הפעילות האלקטיבית לנוכח ההגבלה המשמעותית כיום  של פעילות זו  בביה"ח. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות