18.09.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית יקנעם

יקנעם פותחת שנת לימודים- כל צוותי החינוך בעיר, למעט כעשרה מחוסנים כנגד נגיף הקורונה

רה"ע: עשינו לילות כימים כדי לפתוח שנה בריאה. אני קורא לכל מי שיכול להתחסן לעשות זאת.

יקנעם פותחת שנת לימודים בבטחה, ובעיר מתגאים בנתוני חיסון מרשימים ביותר בקרב צוותי החינוך והמינהלה. מהנתונים עולה שכל הצוותים, למעט כעשרה, מחוסנים כנגד וירוס הקורונה. אלו שבחרו לא להתחסן יידרשו להביא בדיקות כל 72 שעות, ומי שלא יעשה זאת לא יוכל להיכנס למוסד החינוכי.

ראש העיר, סימון אלפסי שמעודד לחיסונים פנה למנהלות בתי הספר במטרה לעודד עוד את אלו שלא התחסנו, וקרא לכל ההורים ולבני הנוער להתחסן ולשמור על בריאותם. 

בתוך כך קיבלו השבוע כל ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר את ערכות האנטיגן לבדיקה עצמאית לילה לפני פתיחת שנת הלימודים. לצערנו היו חסרים כ- 400 ערכות בדיקה, אולם העירייה לא ויתרה ומתוך מחויבות לבריאות התלמידים והצוותים החינוכיים דאגה שעובד ייסע במיוחד לנתב"ג לחברה המספקת וישלים את החוסר, כך שאחרי מאמצים רבים ובסופו של דבר כל מי שהיה צריך לעבור את הבדיקה עבר אותה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"אנו עושים הכל על מנת לפתוח שנת לימודים בבטחה. דאגנו שהצוותים כולם יתחסנו, והמעט שלא עשו זאת יידרשו להציג בדיקה שלילית פעמיים בשבוע. אני קורא לכל מי שעוד לא התחסנו ללכת ולעשות זאת, זה מציל חיים, וכך יהיה ניתן גם לשמור על בריאות הילדים והסובבים.  כך גם נוכל לפתוח שנת לימודים בצורה בריאה, ולמנוע תחלואה ובידודים. חשוב לנו מאוד לשמור על עיר בריאה וללא תחלואה".

צילום: דוברות עיריית יקנעם
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת האזינו

כניסת שבת: 18:13יציאת שבת: 19:21 משה רבינו עומד מול עם ישראל ביום פטירתו ומשמיע באוזניהם את שירת "האזינו". שירת "האזינו" מקיפה את ההיסטוריה, החל מבריאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות