20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית יקנעם

יקנעם נוסעת בטוח במטרה לצמצם למינימום את תאונות הדרכים וסללה ברחבי העיר פסי האטה

במטרה לצמצם למינימום האפשרי התרחשותן של תאונות דרכים, ובהתאם לדרישת המשטרה ולבקשת תושבים נסללו ברחבי העיר פסי האטה בפרויקט בעלות של כ- 250 אלף ₪ 

עיריית יקנעם דואגת לבטיחות תושביה, ובשבועות האחרונים דאגו  בעירייה ובמחלקת מינהל הנדסה לסלילת פסי האטה (במפרים) ברחבי היישוב, בדגש על לפני צמתים ומעברי חצייה במטרה לצמצם למינימום האפשרי התרחשותן של תאונות דרכים, בכ- 200 מטר אורך בפרויקט בעלות של כ- 250 אלף ₪. בתכנון לביצוע על ידי העירייה נמצאים כ-200 מטר אורך נוספים.

בהנחיית משטרת ישראל בעקבות דו"ח תאונות דרכים, ולאחר סיור מקיף שנערך עם מהנדסת תנועה במשטרה ועם נציגי העירייה הוחלט על סלילת פסי האטה לאורך שדרות רבין לפני הכניסה למעגלי התנועה ומעברי חציה במטרה להביא למיתון התנועה.

לבקשת תושבים ולאחר בדיקת מהנדס תנועה של העירייה ואישור ועדת תמרור נסללו פסי האטה בשכונות השונות ברחבי העיר, וזאת לאחר שכל מקום נבדק בקפידה ואושר. פסי האטה נסללו בין היתר ברחובות הגיא, בוסתן, המצוק, אלונים, הירדן, חרמון, איריסים, אורנים, עמק השלום, היצירה ועוד. 

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"סלילת פסי האטה היא פעילות שלנו לצמצם למינימום האפשרי את התרחשותן של תאונות דרכים בעיר, והיא פועל יוצא של דרישת משטרת ישראל שערכה סיור מקיף בעיר, וכן בהתאם לבקשות תושבים לאחר שכל בקשה נבדקה על ידי מהנדס תנועה שאישר את הסלילה. תאונות הדרכים הן רעה חולה מאוד, ומטרת סלילת פסי האטה היא לדאוג שהנהגים ייסעו לאט ולשמור על הולכי הרגל בהם תלמידים רבים. אני קורא לכל הנהגות והנהגים לנהוג במשנה זהירות. נהיגה זהירה מצילה חיים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות