30.11.2021

יום שלישי

באדיבות דוברות עיריית טבעון

יצא לדרך הסקר הגדול לבניית תכנית אב ואם לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים בקרית טבעון

אזרחיות ואזרחים ותיקים בקרית טבעון, הסקר הגדול לבניית תכנית אב ואם עבורכם.ן יצא לדרך ואתם.ן מוזמנות ומוזמנים לקחת בו חלק.

רבע מאוכלוסיית קרית טבעון הם.ן אזרחיות ואזרחים ותיקים. על מנת שהמועצה תצליח  להשלים ולגבש תכנית מיטבית אשר תעניק את השירות הטוב ביותר לציבור הוותיקות והוותיקים בקרית טבעון יצאה הרשות בימים אלה בסקר מקיף וכולל שפונה לכלל אוכלוסיית האזרחיות ואזרחים הוותיקים ביישוב.

בסקר יש מגוון רחב של שאלות בתחומים שונים, ביניהם – תרבות ופנאי, נגישות ובריאות, רווחה תמיכה ונגישות, התנדבות בקהילה ועוד. כמו כן, בסוף כל פרק ניתן להוסיף הערות/ הארות. 

בחלק האחרון של הסקר יש  למלא פרטים אישיים, חשוב למלא את כל הפרטים במלואם על מנת שניתן יהיה בעתיד להציע או לעניין אתכם.ן בפעילויות ובאירועים מדויקים ומתאימים יותר לצרכים ולטעם האישי שלכם.ן. 

הסקר נעשה בהובלת המחלקה לשירותים חברתיים במועצה ובשיתוף פעולה עם ועדת ותיקים, עמותת שלהב"ת, מרכז הנצחה ורשת המתנ"סים בקרית טבעון.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני מברך על יציאתו  לדרך של הסקר החשוב, אשר יסייע רבות למפות את הצרכים של התושבות והתושבים הוותיקים ביישוב ובצורה מדויקת."

מנהלת מדור האזרח הוותיק ועו"ס בני משפחה מטפלים נגה טלטש בצלאלי: "בשעה טובה ומוצלחת הסקר יוצא לדרך ובעזרתו נוכל למפות את צרכי האזרחיות והאזרחים הוותיקים בקרית טבעון וכך לדייק את המענים עבורם בצורה הטובה ביותר. כולי תקווה שבעזרת בני משפחה, שכנים וקרובים הסקר יגיע לכמה שיותר תושבים מבוגרים".

לסקר – סרקו את הבר קוד: https://vatikim-tivon.questionpro.com/

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות